پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد هدایت به مناسب رحلت حجت الاسلام حسینلو؛

مجاهد راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به پدر شهیدش پیوست

مجاهد راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به پدر شهیدش پیوست
حسین فلاح مراد
0
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت طی پیامی رحلت امام محله و طلبه جهادی حجت الاسلام مصطفی حاجی حسینلو را تسلیت گفت. متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی حاجی حسینلو امام محله مسجد امیرالمؤمنین(ع) (سائلر) خوی و از فعالان و دلسوزان شبکه امامت، به همراه دو دختر خردسالش در سانحه تصادف، درگذشت. کسی که به گواهی دوستان و نزدیکانش، زندگی خود را در راه گسترش فرهنگ ناب اسلامی وقف کرد.

او که خود فرزند شهید بود، همواره در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مجاهدت می‌کرد و خدمت به عموم مردم و دستگیری از آن‌ها را در فعالیت‌های خود اولویت می‌داد؛ در حوادث غیر مترقبه همچون زلزله خوی در صف اول امداد رسانی به مردم آسیب دیده بود.

این ضایعه‌ای مولم و تأسف برانگیز را به خانواده محترم آن مرحوم، دوستان، بستگان و همسنگرانش در شبکه امامت، تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات آن مرحوم و صبر و سلامتی بازماندگان را خواهانم.

سیدناصر میر محمدیان

گفتنی است، حجت الاسلام حاجی حسینلو حدود یک دهه در سنگر مسجد به مردم شریف خوی خدمت‌رسانی کرد و از جمله اقدامات تبلیغی برجسته او برگزاری محفل هفتگی «شهیدانه» در گلزار شهدای این شهر بود که در این مراسم ضمن تجلیل و بزرگداشت مقام شامخ شهیدان، مجلس وعظ و روضه‌خوانی پر پا می‌شد. همچنین روضه‌های خانگی به صورت کوچه به کوچه را در منزل خانواده‌های شهدا احیا کرد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!