حجت الاسلام میرمحمدیان خبر داد؛

بررسی سند ملی مسجد در سومین جلسه هیئت امنای بنیاد هدایت

بررسی سند ملی مسجد در سومین جلسه هیئت امنای بنیاد هدایت
رضا رفیعی‌مهر
0
۲۹ خرداد ۱۴۰۱
مدیرعامل بنیاد هدایت ضمن اشاره نسبت به مشارکت فعال اعضای هیئت امنای بنیاد هدایت در زمینه ارتقاء گفتمان امامت ـ امت و کارکردهای مسجد، از برگزاری سومین جلسه هیئت امنا با موضوع محوری «بررسی سند ملی مسجد» خبر داد.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در گفت‌وگویی از برگزاری سومین جلسه هیأت امنای بنیاد هدایت خبر داد و اظهار داشت: این نشست یک روزه با حضور اعضای هیأت‌ امنا روز دوشنبه در قم برگزار خواهد شد و موضوعات این جلسه بررسی سند ملی مسجد، گزارشات مالی بنیاد و وضعیت معیشت امامان محله خواهد بود.
هیأت امنای بنیاد هدایت، جایگاهی تشریفاتی نیست
وی ضمن اشاره به سایر برنامه‌های این نشست گفت: در حاشیه این نشست، دیدگاه این بزرگواران در موضوعات مبنایی و گفتمانی پیرامون مسأله امامت، مانند آئین حکمرانی اسلام و امامت محله، ثبت و ضبط خواهد شد و به زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل بنیاد هدایت بر تشریفاتی نبودن جایگاه هیأت امنای بنیاد هدایت تأکید کرد و بیان داشت: اعضای هیأت‌ امنا همگی با دغدغه و جدیت پیگیر فعالیت‌های شبکه امامت و بنیاد هدایت هستند. همدلی ایشان در این زمینه به خاطر توجه ویژه‌ای است که این بزرگواران به اهمیت جایگاه مسجد و کارکردهای آن دارند و به همین دلیل نیز دعوت ما را برای عضویت در هیأت امنای بنیاد هدایت پذیرفتند.
میرمحمدیان افزود: اعضای هیأت امناء همگی از اساتید و صاحب نظران این حوزه هستند که با مشارکت و حضور فعال و مستمر خود در جلسات و زحماتی که بنیاد هدایت برای بزرگواران دارد، موجب قوام گفتمان این مجموعه شده و اشکالات و نقاط ضعفی که در دل کار پیش می‌آید با تذکر و هدایت ایشان اصلاح و بهینه‌سازی می‌شود.
پاسخ ۱۱۰ سؤال مبنایی در حوزه امامت
وی یکی از مسئولیت‌هایی را که اعضای هیأت امناء بر عهده دارند، ارتقاء گفتمان امامت ـ امت عنوان کرد و گفت: کتاب منظومه سؤالات بنیاد هدایت که متشکل از ۱۱۰ سؤال مبنایی در حوزه امامت بر حلقه‌های میانی و امام محله است، تهیه و تدوین شده و در اختیار این بزرگواران قرار گرفته است. 
مدیرعامل بنیاد هدایت ادامه داد: از این اساتید بزرگوار درخواست داشتیم که به این پرسش‌ها پاسخ‌ها پاسخ دهند چراکه ما در مسیر رشد هستیم و برای موفقیت در میدان عمل باید هرچه پیش‌ می‌رویم باید متناسب با شرایط زمانه رشد گفتمانی و نظری نیز داشته باشیم.
آیات عظام موسوی جزایری، مهدوی، میرباقری و حجج اسلام والمسلمین رحیمیان، عابدینی، مشهدی آقایی، ماندگاری، عالی، رفیعی، نظافت، پناهیان، برادران، حسینی اراکی، قمی، میرمحمدیان و همچنین محمد مهدی دادمان اعضای هیأت امنای بنیاد هدایت هستند.
در دیگر رسانه ها ببینید:
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!