مسئول دفتر شبکه راهیاری بنیاد هدایت:

عملیات‌های تبیینی مساجد تا محرم ادامه خواهد داشت

عملیات‌های تبیینی مساجد تا محرم ادامه خواهد داشت
حسین فلاح
0
۰۲ تیر ۱۴۰۳

مسئول دفتر شبکه راهیاری با اشاره به تداوم سلسله نشست‌های شهید شهرکی و عملیات تبیینی کنشگران مسجدی تا محرم، گفت: مساجد برتر در مرداد ماه امکان حضور در رویداد شهید دارایی مشهد مقدس را خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام نیما کریمی مسئول دفتر شبکه راهیاری بنیاد هدایت با اشاره به این‌که رویداد ملی شهید شهرکی در ادامه سلسله نشست‌های آموزشی و توانمندسازی عملیات محله پیشرفت، طراحی و اجرا شد، اظهار داشت: نشست‌های استانی امامان مساجد منتخب و کنشگران مسجدی به نام و یاد شهید سجاد شهرکی در ۲۷ استان در قالب ۳۵ نشست برگزار شد و همچنان برگزاری این نشست ها ادامه دارد.

مسئول دفتر شبکه راهیاری بنیاد هدایت افزود: در این سلسله نشست‌ها کنشگران مسجدی با فناوری‌های جهاد تبیینی و مهارت‌های تیم سازی و کنشگری جهاد تبیینی آشنا می‌شوند.

حجت الاسلام کریمی ادامه روند رویداد شهید شهرکی را مورد توجه قرار داد و گفت: از امامان محلات و کنشگران مسجدی خواسته شد تا ماه محرم بر اساس آنچه در عملیات محله پیشرفت آموختند، تیم‌های جهاد تبیینی تشکیل داده و عملیات‌های جهاد تبیینی طراحی کرده و به مرحله اجراء برسانند.

وی ضمن اشاره به نحوه رقابت شرکت کنندگان در این نشست‌ها، بیان داشت: هرچه مساجد تیم‌های بیشتر و عملیات‌های بیشتری طراحی و اجرا کنند، از امتیاز بیشتری برخوردار می شوند. مساجد برتر امکان حضور در رویداد شهید دارایی مشهد مقدس را که در مرداد ماه برگزار می‌شود، پیدا خواهند کرد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!