دوره توانمندسازی شهید شهرکی ویژه کنشگران مسجدی البرز برگزار شد+عکس

دوره توانمندسازی شهید شهرکی ویژه کنشگران مسجدی البرز برگزار شد+عکس
حسین فلاح
0
۳۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین دوره توانمندسازی کنشگران مسجدی با عنوان «شهید شهرکی» به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز و بنیاد هدایت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، دومین دوره توانمندسازی کنشگران مسجدی البرز با عنوان «شهید شهرکی» صبح امروز به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان و بنیاد هدایت و با حضور امامان محلات شاخص البرز در اردوگاه ایثار شهر کوهسار برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان، مدیرعامل بنیاد هدایت در نشست تخصصی این دوره با اشاره به اینکه دوره مذکور در بیش از ۲۰ استان کشور برگزار شده است، هدف از برگزاری این دوره را پیشرفت محله با محوریت جهاد تبیین دانست.

وی مطرح کرد: مدل حکمرانی مدرن، می‌خواهد ارتباط انسان‌ها را با ولایت قطع و از پیوندهای ولایی جدا و به یک جای متمرکز وصل کند. آنها هیچ توجهی به نیازهای روحی و معنوی انسان ندارند و این مهم را تنها در بخش مادی منحصر کرده‌اند.

مدیرعامل بنیاد هدایت بیان کرد: در حالی که اسلام انسان را دارای ابعاد مختلف می‌داند که اولویت بندی ها باید بر اساس آنها صورت گیرد اما ما می خواهیم مدل امامت را که خداوند برای اداره جامعه در نظر گرفته، پیاده کنیم.

حجت الاسلام میرمحمدیان در پایان خاطرنشان کرد: در مدل حکمرانی ولایی، پیوندهای انسانی تقویت و مشکلات جامعه بر اساس پیوندهای الهی و به دست خود مردم، حل می شود.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

پایگاه خبری دیده بان

مأوا خبر

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!