با حضور مدیرعامل بنیاد هدایت و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران؛

رویداد شهید شهرکی در تهران برگزار شد

رویداد شهید شهرکی در تهران برگزار شد
حسین فلاح
0
۰۱ تیر ۱۴۰۳

رویداد توانمندسازی شهید شهرکی در تهران با حضور حجت الاسلام باقربیک مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، محمد جوانی و خانم زاد قاسمی، ائمه جماعات و جوانان فعال مساجد، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، رویداد توانمندسازی شهید سجاد شهرکی ویژه کنشگران مسجدی با موضوع «پیشرفت محله با جهاد تبیین» و حضور فعالان عرصه‌های مختلف مسجد در قالب حلقه‌های میانی، با مشارکت بنیاد هدایت تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

این رویداد که در ادامه نشست های توانمندسازی شهید آرمان و شهید اصلانی بود که پیش‌تر با حضور ائمه محترم جماعات شهرستان‌های هدف و جوانان فعال مساجد در عرصه جهاد تببین به عنوان گروه پیشرفت محله، برگزار شده بود.

حجت الاسلام منصور باقربیک تبریزی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران و حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیر عامل بنیاد هدایت و اساتید دیگر در این رویداد به ارائه مباحثی در موضوعات مختلف جهاد تبیین،  روایت پیشرفت، انتخابات، برپایی موکب‌های خدمت و مطالب مرتبط با کنشگری امام محله ها و حلقه های میانی پرداختند. در ادامه سرکار خانم زادقاسمی مسئول امور بانوان بنیاد هدایت نیز سخنرانی کوتاهی داشتند.

گفتنی است، که بیش از ۱۰۰ نفر از ائمه جماعات محله و کنشگران خانم و آقا به‌عنوان تیم پیشرفت محله در این رویداد حضور داشتند که مباحث مطرح شده را در گعده‌ها و حلقه‌های علمی مورد بررسی قرار دادند و بر اساس آن عملیات‌های جهاد تبیینی طراحی و اجرا کردند.

شایان ذکر است، در نوبت بعد ازظهر آقای محمد جوانی مدرس دانشگاه، در زمینه رسانه،عملیات روانی،  جنگ نرم، علوم و جنگ شناختی به ارائه مباحثی پرداختند که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!