مدیرکل کمیته ‌امداد استان زنجان مطرح کرد؛

طرح ۳۱۳؛ گامی نو و مؤثر برای ارائه خدمات اثربخش به مددجویان

طرح  ۳۱۳؛ گامی نو و مؤثر برای ارائه خدمات اثربخش به مددجویان
مجتبی عظیمی
0
۰۳ خرداد ۱۴۰۱

مدیرکل کمیته ‌امداد استان زنجان با بیان اینکه اجرای طرح ۳۱۳ با ایجاد ارتباط مستمر و موثر با خانواده‌های تحت حمایت، از طریق فعالیت‌های فکری و فرهنگی است گفت: این طرح با ارتباط چهره به چهره در جهت تحکیم بنیان خانواده، تقویت باورهای دینی و کنترل آسیب‌های اجتماعی اجرا می‌شود.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، روح الله صالحی روز سه شنبه در جلسه تجلیل از مبلغین منتخب طرح ۳۱۳ که به صورت کشوری و از طریق ارتباط تصویری برگزار شد، با تشریح این خبر به خبرنگاران افزود: این طرح با محوریت روحانیون مستقر در روستاها و همکاری بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی در حال انجام است.

وی طرح ۳۱۳ را گامی نو و موثر برای ارائه خدمات اثربخش به مددجویان مناطق روستایی به‌ منظور افزایش کیفیت زندگی و معیشت محرومان، عنوان کرد و گفت: بر اساس این طرح روحانیون مستقر در روستاها، در دیدار چهره به چهره با خانواده‌ها، مسائل فرهنگی و مشکلات معیشتی آنها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

مدیرکل کمیته ‌امداد استان زنجان، شناسایی و ارتقاء توانایی ها، شکوفایی استعدادها در جهت تقویت سلامت فکری، فرهنگی و توانمندسازی در مسیر افزایش کیفیت زندگی خانواده های تحت حمایت را از دیگر اهداف اجرای این طرح عنوان کرد و اظهار داشت: تبلیغ چهره به چهره و مستمر توسط روحانیون فعال در این طرح، اثر بسیار زیادی در تقویت ابعاد معنوی مددجویان تحت حمایت داشته است.

صالحی با تاکید بر اینکه حضور روحانیت در هر زمینه ای اثرگذاری بالایی به همراه دارد، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۵ روحانی با حضور در مناطق روستایی به ۱۳۳ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در این طرح خدمت رسانی کرده اند.

در پایان این مراسم از روحانیون برگزیده طرح ۳۱۳ تجلیل به عمل آمد.

در دیگر رسانه ها ببینید:

خبرگزاری ایرنا

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!