از سوی راهیار استان خراسان جنوبی تشریح شد؛

جزئیات نشست امامان شهرستان قائن

جزئیات نشست امامان شهرستان قائن
پورفلاح
0
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام محمد بنی خزایی راهیار بنیاد هدایت در استان خراسان جنوبی از برگزاری نشست امامان شهرستان قائن خبر داد و گفت: این نشست به صورت خانوادگی و با حضور و سخنرانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی با پیام تصویری حجت الاسلام و میر محمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در محل اردوگاه شهید کاوه شهر خضری و دشت بیاض برگزار شد.


راهیار بنیاد در خراسان جنوبی اظهار داشت: این نشست با حضور ۳۷ نفر از امامان روستاها در خراسان جنوبی به همراه همسران آن ها برگزار شد؛ ما در استان، ۴ منطقه داریم که جلسات امامان مناطق هر ۴۵ روز یکبار به صورت چرخشی در مناطق صورت می گیرد.


حجت الاسلام بنی خزایی بیان داشت: موضوع اصلی نشست تبیین طرح شریکه الامام بود؛ این طرح بنا دارد به شناسایی ظرفیت های همسران امامان محله در بحث های فرهنگی و اجتماعی بپردازد.
وی افزود: در حاشیه این نشست گعده های چند نفره ای هم شکل گرفت تا در ضمن آشنایی، خانواده و امامان بتوانند از توان مشورت یکدیگر در حل مشکلات مناطق خود بهره بگیرند.

به حوزه مسجد و فعالیت های مرتبط با آن علاقمند هستم. تلاش دارم تا در سایت بنیاد هدایت کمک کنم تا فعالیت های متعددی را که امامان ما در سراسر کشور، به گونه ای خالصانه و جهادی انجام میدهند پوشش دهم تا هم مخاطبان بدانند یک امام موفق چگونه عمل میکند هم الگوهایی برای دیگر امامان مساجد معرفی کنیم با من از طریق لینک های روبرو در تماس باشید.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!