دبیر مهرواره اوج اعلام کرد؛

«تبیین گفتمان راهیاری» و «شبکه سازی مساجد» در نشست منطقه‌ای توانمندسازی شبکه راهیاری

«تبیین گفتمان راهیاری» و «شبکه سازی مساجد» در نشست منطقه‌ای توانمندسازی شبکه راهیاری
مجتبی عظیمی
0
۲۰ مهر ۱۴۰۰

حجت‌الاسلام پشم فروش، با اشاره به «تبیین گفتمان راهیاری» و «شبکه سازی مساجد» در نشست منطقه‌ای توانمندسازی شبکه راهیاری، گفت: مهرواره همدل طراحی شد تا گام های بلندی برداریم و دایره مسائل مردم را وسیع‌تر و مخاطبان را در فضای رقابتی گسترش دهیم.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام محمد پشم فروش، دبیر مهرواره اوج، در آیین افتتاحیه هفتمین نشست منطقه‌ای توانمندسازی شبکه راهیاری در گام سوم «مهرواره اوج» که به یاد شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام بیاضی زاده برگزار شد، با اشاره به اهداف برگزاری مهرواره اوج، اظهار داشت:
سال گذشته همزمان با اوج‌گیری ویروس کرونا و پس از اجرای عملیات شهید سلیمانی، به بهانه ماه مبارک رمضان، مهرواره همدل طراحی شد تا گام های بلندی برداریم و دایره مسائل مردم را وسیع‌تر و مخاطبان را در فضای رقابتی گسترش دهیم.
وی افزود: در مرحله سوم فعالیت‌ها و در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، مهرواره اوج اجرایی شد تا برخی از مشکلات مردم را مرتفع کرده و همچنین میدان را نیز رشد دهیم.
وی افزود: در این راستا سلسله نشست هایی با عنوان مبارک «شهید بیاضی زاده» در راستای توانمند سازی مدیران کل، معاونین فرهنگی و مدیران ادارات و شبکه راهیاری استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان و خوزستان برگزار شد.
حجت‌الاسلام پشم‌فروش موضوعات مطرح شده در این نشست‌ها را گفتمان راهیاری، شیوه برگزاری محفل و شبکه سازی مساجد، شاخصه ارزیابی مساجد و مسئله یابی و ظرفیت یابی و پیدا کردن راه حل مناسب برای حل مسائل محلی برشمرد.
دبیر اجرایی سلسله نشست های شهید بیاضی زاده در پایان گفت: تاکنون این سلسله نشست ها به میزبانی استان های کرمان، فارس و قم برگزار شده و در ادامه استان های آذربایجان شرقی، مازندران و خوزستان پذیرای استان های هم‌جوار خود برای برگزاری این نشست‌ها شدند.

در دیگر رسانه ها:
خبرگزاری حوزه

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!