مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنقر مطرح کرد؛ 

اوج گیری نهضت مواسات در گرو شناسایی ظرفیت ها و بهره گیری از نیروی جوان

اوج گیری نهضت مواسات در گرو شناسایی ظرفیت ها و بهره گیری از نیروی جوان
مجتبی عظیمی
0
۲۷ مهر ۱۴۰۰
حجت الاسلام سید سامعی گفت: پتانسیل های ارزشمند شهرستان سنقر باید غنیمت شمرده شود؛ اوج گیری نهضت مواسات در گرو شناسایی ظرفیت ها و بهره گیری از حضور نیروهای عظیم جوانان است.
حجت الاسلام سید حسین سید سامعی رئیس‌ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنقر در گفت و گو با خبرنگار واحد رسانه بنیاد هدایت در بیان ظرفیت مساجد شهرستان سنقر گفت: این شهرستان دارای ۱۸۰ مسجد می باشد که بخشی از آن ها نیمه کاره یا در حال ساخت است. از این تعداد نزدیک به ۱۵۴مورد آن به صورت فعال مشغول خدمات رسانی هستند.
حجت السلام سید حسین سید سامعی با اشاره به اقدامات مساجد در زمینه طرح مهرواره محله همدل اظهار داشت: گروه های جهادی، ائمه جماعت و امامان شهر و روستا همگی برای حل مشکلات محله خود ورود پیدا کردند و این طرح علاوه بر ایجاد انگیزه در بین مردم برای حل مشکلات محلات، هنری برای تزریق انرژی مثبت برای اقشار مختلف جامعه بود.
وی از ثبت ۵۰۰ مسئله در راستای طرح مذکور خبر داد و گفت: از این تعداد ۳۴۳ مسئله اقدام به ثبت گزارش نمودند و ۷ نفر به مرحله استانی صعود کردند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنقر وجود پتانسیل های ارزشمند این شهرستان را غنیمت شمرد و عنوان کرد: اوج گیری نهضت مواسات در گرو شناسایی ظرفیت ها و بهره گیری از حضور نیروهای عظیم جوانان است.
به گفته حجت الاسلام سید سامعی طرح مهرواره اوج بر اساس راهبری و محوریت امام مسجد صورت می گیرد لذا امام باید با قدرت راه و رسم آن را در پیش گرفته و نقش تسهیل گری در اجرای خدمات را فراهم ساخته و مواسات و همدلی را به اوج برساند.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!