در اجرای طرح تحول مسجد محور در محلات، مردم نگاه ویژه ای به روحانیت دارند

در اجرای طرح تحول مسجد محور در محلات، مردم نگاه ویژه ای به روحانیت دارند
بنیاد هدایت
0
۰۳ دی ۱۳۹۹

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در نشست فصلی مدیران ادارات تبلیغات اسلامی استان : اگر بتوانیم طرح تحول مسجدمحور را که یکی از مأموریت های سازمان تبلیغات اسلامی است، عملیاتی کنیم بسیاری از مشکلات محلات برطرف خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و همرزمانش، در نشست فصلی مدیران ادارات تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به اهمیت اجرای طرح تحول مسجدمحور، اظهار داشت داشت: به حمدالله اجماعی بین مسئولین فرهنگی استان ما اتفاق افتاده برای اینکه بتوانیم مسجد را به معنای واقعی کلمه در طراز انقلاب اسلامی فعال کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: اگر بتوانیم طرح تحول مسجدمحور را که یکی از مأموریت های سازمان تبلیغات اسلامی است، عملیاتی کنیم تمام مشکلات محلات برطرف خواهد شد.

ایشان در ادامه به بیان اهمیت حضور روحانیت در رویدادهای اجتماعی و همراه با اقشار مختلف مردمی اشاره کرد و گفت: به جرأت می‌توان گفت در هر محله ای که نگاه کنیم، توجه مردم به روحانیت است و این اتفاق خوشایند قطعا به پشتوانه تلاش‌ها و زحمات شما طلبه های جوان و فعال است که در محلات مختلف حضور جهادی داشته اید.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد خطاب به طلاب جوان و جهادی با بیان این جمله از رهبر معظم انقلاب که فرمودند: «شما در تمام مقدرات مردم حضور دارید» یادآور شد: در جریان شیوع بیماری کرونا، هر جا طلبه ای در کنار بیماران حضور داشته و ایجاد امید به زندگی در بیماران نموده است، مرگ به سراغ ایشان نیامده است.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!