حجت الاسلام میرمحمدیان خبر داد؛

عرضه گفتمان بنیاد هدایت در جامعه پردازی و حکمرانی محلی در قالب نمایشگاه

عرضه گفتمان بنیاد هدایت در جامعه پردازی و حکمرانی محلی در قالب نمایشگاه
حسین فلاح مراد
0
۱۹ دی ۱۴۰۰

مدیرعامل بنیاد هدایت ضمن تشریح برنامه‌های متعدد و متنوع پیش روی این مرکز، جزئیاتی از نشست کوثر هدایت سلام الله علیها را تبیین کرد و گفت: در ضمن این نشست کار ویژه‌ای خواهیم داشت و آن برگزاری نمایشگاه مفهومی با موضوع «مسجد جامعه پرداز و فن‌آوری حکمرانی نرم محلی» است.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، جلسه مجازی «تبیین نشست کوثر هدایت سلام الله علیها» امروز با حضور حجت الاسلام روح الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، مدیران کل استان‌های مختلف، معاونین محترم فرهنگی استان و راهیاران استانی، به‌منظور ارائه اهداف و برنامه‌های نشست و گام‌های نهایی مهرواره اوج برگزار شد.

حجت الاسلام میرمحمدیان در این نشست با بیان اینکه امروز آخرین مهلت ثبت مسئله در مهرواره اوج بود، گفت: از این پس وارد مرحله انتخاب برترین‌های شهرستانی خواهیم شد و همزمان با نشست مشهد نیز مرحله انتخاب برترین‌های استانی آغاز خواهد شد؛ البته مرحله استانی و ملی ممکن است کمی جابجایی زمانی پیدا کند.

وی افزود: در کنار این برنامه‌ها و نشست کوثر هدایت سلام الله علیها، نشست منتخبین تخصصی امامان نیز در رامسر برگزار می‎شود؛ این چند برنامه‌ با محوریت بنیاد هدایت پیگیری می‌شود.

مدیرعامل بنیاد هدایت درباره نشست «کوثر هدایت سلام الله علیها»، گفت: امیدواریم این نشست آغاز سال معنوی سازمانی ما باشد و این عزم سازمانی که بعد از تأیید رهبر معظم انقلاب، محقق شده است را با انرژی بیشتری حرکت بدهیم. چون این نشست در ایام میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها خواهد بود عنوان نشست را نیز به نام حضرت انتخاب کردیم تا از ایشان مدد بگیریم.

برگزاری نمایشگاه«مسجد جامعه پرداز»؛ کارویژه نشست کوثر هدایت

حجت الاسلام میرمحمدیان در شرح جزئیات بیشتری از برنامه‌های این نشست، گفت: در این نشست برنامه‌های متنوعی و خوبی تدارک دیده شده است؛ سعی شده سخنرانان برجسته‌ای دعوت کنیم. تا کنون وزیر ارشاد، آقای مدنی معاون رئیس جمهور و حجج اسلام والمسلمین محمدی عراقی، عابدینی، پناهیان، نظافت، قمی و آقای دادمان برای حضور در این نشست اعلام آمادگی کرده اند.

وی برگزاری نمایشگاهی مفهومی با موضوع «مسجد جامعه پرداز و فن‌آوری حکمرانی نرم محلی» را کارویژه این نشست دانست و اظهار داشت: تلاش کرده ایم برنامه‌ها و گفتمان بنیاد هدایت که در دو سال گذشته تبیین و تشریح شده است را به طور کامل در این نمایشگاه عرضه کنیم و ایده خود را در حوزه جامعه پردازی و حکمرانی به طور دقیق ارائه بدهیم.

مدیرعامل بنیاد هدایت افزود: در کنار این نمایشگاه، هر استان نیز یک نمایشگاه خواهد داشت؛ نمایشگاه استان‌ها سه دیواره دارد که در یکی از دیواره‌ها دو بومی را که در نشست حل می‌کنند، ارائه خواهند کرد و در دیواره دیگر گزارش کارها و آمار فعالیت‌ها به تفکیک شهرستان عرضه می‌شود؛ در این نمایشگاه محصولات رسانه‌ای استان‌ها نیز قابل انتشار خواهد بود.

در پایان این نشست برخی از مدیران کل به بیان نکاتی پرداختند و حجت الاسلام محمد پشم فروش دبیر مهرواره اوج، نیز مطالبی را در زمینه ادامه روند مهرواره و چگونگی اجرای نشست «کوثر هدایت سلام الله علیها» بیان کرد.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری فارس

خبرگزاری مهر

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری شبستان

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!