مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین:

فعالیت ۲۲۰ گروه جهادی مردمی در قزوین

فعالیت ۲۲۰ گروه جهادی مردمی در قزوین
بنیاد هدایت
0
۲۹ آذر ۱۳۹۹

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: ۲۲۰ گروه مردمی شامل امامان محله، خطبا، فعالان رسانه‌ای، فعالان قرآنی، دانشجویان و اساتید و اقشار دیگر در قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و طرح «سلام همسایه» فعال هستند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت الاسلام محمد جواد زهرایی، صبح امروز با مدیر و معاونان تهذیب، تبلیغ و آموزش مدیریت حوزه علمیه قزوین دیدار و از تلاش های شبانه روزی و خالصانه طلاب جهادی حوزه علمیه استان در عرصه مبارزه با بیماری کرونا قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: مردم نگاه و حرکت گروه‌های جهادی را درک کرده‌اند و شاهد این هستیم که اقشار مختلف نیز داوطلبانه خدمات مناسبی ارائه می‌دهند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین تصریح کرد: تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی در موج سوم کرونا هم افزایی بسیار مناسبی بین دستگاه‌ها و نیروهای جهادی و انقلابی ایجاد کرده که بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: ۲۲۰ گروه مردمی شامل امامان محله، خطبا، فعالان رسانه‌ای، فعالان قرآنی، دانشجویان و اساتید و اقشار دیگر در قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و طرح «سلام همسایه» فعال هستند.

وی اظهار کرد:  همکاری مناسبی با حوزه علمیه و شورای هماهنگی مساجد انجام شده و در قالب طرح سلام همسایه با محوریت مسجد با مردم هر محله ارتباط گرفته می‌شود.

حجت الاسلام زهرایی عنوان کرد: توسط کمیته مواسات یک هزار و ۷۲۱ بسته معیشتی و بیش از ۲۵۰۰ بسته بهداشتی توزیع کرده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: ایجاد رویه مشترک و همراهی بین جوانان مؤمن انقلابی و ایجاد هم افزایی گامی بود که باید بر می‌داشتیم و با محوریت مسجد و امام محله این کار آغاز شد.

وی ادامه داد:  ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری یکی از ضرورت‌های جامعه است، از این رو تلاش می‌کنیم تا از ظرفیت هیئت‌های مذهبی در این خصوص استفاده نماییم.

وی اظهار کرد: در طرح «سلام همسایه» از ظرفیت مساجد استفاده می‌کنیم، به طوری که با افراد بیمار شناسایی شده و افراد نیازمند تماس گرفته می‌شود تا در جریان نیازمندی‌های آنان قرار بگیریم که در کنار آن گروه جهادی شهید حجت اسدی به صورت سیار بحث تست‌گیری و خدمات به بیماران کرونایی را انجام می‌دهد که به این محلات اعزام می‌شود و این تیم اکنون در چوبیندر مستقر است.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!