حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی اراکی مطرح کرد؛

“نمایشگاه مسجد جامعه پرداز” در مسیر تمدن‌سازی گام برداشته است

“نمایشگاه مسجد جامعه پرداز” در مسیر تمدن‌سازی گام برداشته است
بنیاد هدایت
0
۰۳ آذر ۱۴۰۱

عضو هیئت امنای بنیاد هدایت گفت: یکی از مهم‌تری شرایط ظهور اجتماع قلوب مؤمنین و تمدن‌سازی است که نمایشگاه مسجد جامعه پرداز به طور کامل به این موضوع پرداخته است.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم حسینی اراکی، عضو هیئت‌امنای بنیاد هدایت، در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز طی سخنانی، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین شرایط برای ظهور مسأله اجتماع قلوب مؤمنین است.
وی ادامه داد: اگر مؤمنین یک پیوند قلبی همگانی بر وفای به عهد و نصرت همگانی داشته باشند قطعاً توفیق تشرف و زیارت حضرت حجت(عج) را پیدا خواهند کرد.
این کارشناس مسائل دینی اضافه کرد: این موضوع بر محوریت ولایت و بر اساس معرفت، دیانت، عقلانیت و تدین است درنتیجه مکانی که می‌تواند این پیوند را شکل دهد “مسجد” است.
وی با اشاره به اینکه تأسیس مسجد که در روایات به آن تأکید شده نیز در همین راستا است، مطرح کرد: در نمایشگاه مسجد جامعه پرداز به این موضوع پرداخته شده و به بهترین شکل در عرصه نمایش درآمده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی اراکی، با بیان اینکه این پیوند قلبی تنها راهکار برای برون‌رفت از مشکلات جهان و ظهور حضرت حجت(عج) است، خاطرنشان کرد: به همین منظور ائمه جمعه، ائمه جماعات، طلاب و تمام افرادی که با مساجد در ارتباط هستند باید از این نمایشگاه بازدید کنند تا با این سیر آشنا شوند.

در دیگر سانه ها ببینید:

وبسایت منار

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!