رییس تبلیغات اسلامی بهاباد:

«وحدت و همدلی»؛ حاصل حضور امام محله در شهر و روستا است

«وحدت و همدلی»؛ حاصل حضور امام محله در شهر و روستا است
بنیاد هدایت
0
۰۴ دی ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام حسین حاتمی، در جمع امامان محله و روحانیان مستقر این شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان، مدیر عامل بنیاد هدایت برگزار شد، گفت: ۱۰ روحانی مستقر و امام محله در شهرستان بهاباد در حال خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ رییس تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد در ادامه افزود: نفس حضور یک روحانی در روستا باعث وحدت و همدلی و همبستگی مردم و موجب آبادی روستا شده است.

حجت‌الاسلام حاتمی اظهار داشت: تشکیل گروه جهادی، برگزاری اردوهای فرهنگی و مسابقات ورزشی، تربیت جوانان و نوجوانان بخشی از فعالیت های امامان محله و امامان روستای حاضر در این شهرستان است.

وی ادامه داد: اهدای بسته‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه، آموزش مداحی، برگزاری دوره‌های آموزش قرآن، راه‌اندازی هیات و … بخش دیگری از فعالیت‌های آنان است.

حجت‌الاسلام حاتمی گفت: تنوع کمی و کیفی خدمت امامان در شهر و روستا و خدمت صادقانه به مردم، زمینه‌ساز تایید و حمایت مردم شده است.

رییس تبلیغات اسلامی بهاباد با اشاره به ظرفیت حضور امامان محله در این شهرستان گفت: زمینه حضور روحانیت در ۴ روستا فراهم شده است و امید است با حضور روحانیان در کسوت امامت روستا، شاهد آبادانی فرهنگی و اجتماعی این روستاها باشیم.

وی در بایان با تاکید کرد: از طلاب و روحانیان دعوت می‌کنیم تا در راستای رسالت طلبگی و ادای تکلیف، پس از اتمام تحصیل به شهر و دیار خود مراجعت کنند و به تبلیغ دینی و خدمت رسانی به مردم مشغول شوند.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!