مدیرعامل بنیاد هدایت:

پیاده‌روی اربعین و ولایت مانوری برای یک اتفاق بزرگ در آینده است

پیاده‌روی اربعین و ولایت مانوری برای یک اتفاق بزرگ در آینده است
بنیاد هدایت
0
۰۱ آبان ۱۳۹۹

قائم مقام معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: پیاده‌روی اربعین و پیاده‌روی‌های دیگر مانند پیاده‌روی ولایت تمرینی برای یک حرکت عظیم در آینده و زندگی در زیست بوم آرمانی مهدوی است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصر میر محمدیان ظهر سه‌شنبه در مراسم پیاده‌روی ولایت در شهرستان دشتستان اظهار داشت: مردم ایران اسلامی عشق و ارادت بالایی به اهل بیت(ع) دارند و در صحنه‌های مختلف این را ثابت کرده‌اند.

وی با اشاره به حضور گسترده و پرشور و شعور مردم در راهپیمایی اربعین و راهپیمایی ولایت خاطرنشان کرد: پیاده‌روی اربعین و پیاده‌روی‌های دیگر مانند پیاده‌روی ولایت تمرینی برای یک حرکت عظیم در آینده و زندگی در زیست بوم آرمانی مهدوی است.

قائم مقام معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: این حرکت عظیم آینده ویژگی‌های مشابهی خواهد داشت که جمله این ویژگی‌ها به مسالمت‌آمیز بودن و مردمی بودن این حرکت‌ها اشاره کرد.

وی خانوادگی بودن این پیاده‌روی را یکی دیگر از ویژگی‌های مشترک با حرکت عظیم آینده دانست و اضافه کرد: همه یک شکل و یک رنگ در این مراسم حضور می‌یابند و این هم از ویژگی‌های مشترک است.

اربعین

حجت‌الاسلام میر محمدیان از دیگر ویژگی‌ها به عزاداری، خدمات‌دهی مردم و حرکت ذیل نام امام حسین علیه السلام اشاره کرد و افزود: در شرایطی شاهد حضور گسترده مردم و افزایش مستمر مشتاقان این حرکت هستیم که دشمن از همه ابزار خود برای جلوگیری از حضور مردم استفاده می‌کند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه پیاده روی اربعین می تواند زمینه تمدن سازی را فراهم کند خاطرنشان کرد: این راهپیمایی‌ها و اجتماعات پیام‌های بسیاری را در خود دارد که موجب یاس دشمنان می‌شود.

قائم مقام معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی خواستار توجه بیشتر به مسائل فرهنگی و قرآنی و تقویت برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در کنار موکب‌ها و ایستگاه‌های خدماتی شد.

به مناسبت سالروز شهادت هشتمین امام شیعیان حضرت امام رضا(ع) بزرگترین پیاده‌روی ولایت کشور با حضور گسترده مردم در شهرستان دشتستان استان بوشهر برگزار شد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!