برگزاری اردوی آموزشی «شهید سلمانیان» ویژه امامان محله و شبکه شریکه الامام استان البرز

برگزاری اردوی آموزشی «شهید سلمانیان» ویژه امامان محله و شبکه شریکه الامام استان البرز
مجتبی عظیمی
0
۲۹ دی ۱۴۰۱

اردوی خانوادگی امامان محله، تحت عنوان شهید سلمانیان با رویکرد آموزشی، از ۲۷ دی ماه تا ۲۹ همین ماه در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، اردو ویژه امامان محله تحت عنوان اردوی شهید سلمانیان با هدف تثبیت و توسعه شبکه امامت استان البرز از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه در مشهد مقدس برگزار شد.

آیین افتتاحیه با ارائه  استاد ابولفضل موسوی تحت عنوان «بهداشت روان» برنامه روز اول این نشست بود که در سالن آمفی تئاتر مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.

اساتید طاهری و راجی و اکبر زاده سخنرانان روز دوم نشست بودند و شب نیز امامان در گعده هایی صمیمی که با حضور مدیر کل تبلیغات استان و مسئولین سازمان تدارک دیده شده بود شرکت کردند.

البته این اردو خانوادگی تنها به آموزش امامان محله اکتفا نکرد و در حاشیه کلاس‌های آموزشی امامان محله، جلسات و دوره‌هایی برای همسران امامان نیز برگزار شد.

گفتنی است؛ در بخش دوم ویژه شریکه الامامان (همسران امامان محلات) بود که صبح روز دوم با حضور معصومه آقایی، مسوول امور بانوان استانداری البرز، به موضوع الگوی سوم زن و ولایت اجتماعی آنان پرداخته شد.

در ادامه گعده هایی با ۵ موضوع پیرامون آسیب‌های اجتماعی و مسائل روز جامعه تشکیل شدند و همسران امامان محله به ارائه برنامه و دفاع از برنامه های خود پرداختند. در این میان سه گروه برنده مورد تقدیر قرار گرفتند.

بخش سوم این اردوی آموزشی- زیارتی-سیاحتی ویژه فرزندان امامان محلات بود، مدیریت فرزندان دختر و فرزندان پسر به صورت مستقل صورت گرفت.

مراسم اختتامیه این نشست نیز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی و مداحی حاج سعید حدادیان همراه بود و با  تقدیر از خانواده های امامان و شبکه شریکه الامام این نشست پایان یافت.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!