گزارش دومین روز از نشست ملی آرمان۳

گزارش دومین روز از نشست ملی آرمان۳
مجتبی عظیمی
0
۱۰ بهمن ۱۴۰۱

دومین روز از نشست ملی آرمان ۳ با بازدید امامان محله شاخص کشور از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز و شرکت در کلاس های مهارتی همراه بود.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، دومین روز از نشست ملی آرمان ۳ با حضور ۲۲۰ نفر از امامان شاخص کشور در شهر مقدس قم با برنامه های متنوع همراه بود.

گروه اول از امامان در نوبت صبح مهمان نمایشگاه مسجد جامعه پرداز شدند و در کنار بازدید از نمایشگاه و آشنایی با گفتمان امامت در گعده های حل مسأله شرکت کردند و در گروه های مجزا، حل مسأله را تمرین و بوم های خود را ارائه کردند.

گروه دوم از امامان نیز در ۴ کلاس مهارتی که برای مهارت افزایی امامان تدارک دیده شده بود به انتخاب خود در یکی از کارگاه ها شرکت کردند و با مهارت های ارائه شده آشنا شدند.

جمعی از امامان در کلاس  ارتباط موثر توسط استاد اکبر زاده حضور پیدا کردند و تعداد دیگری نیز باشیوه های پاسخ به شبهات روز دانش آموزان با ارائه استاد شهرجردی همراه شدند و  کلاس استاد کریمی نیز با آموزش مهارت های مرثیه و روضه خوانی با حضور تعداد دیگری از امامان برگزار شد.

کلاس مهارتی رسانه نیز بخش های متنوعی داشت و استاد اسماعیلی و کرفی به سواد رسانه و آشنایی با شبکه های اجتماعی پرداختند و استاد صانعی در بخش آموزش عکاسی با موبایل و استاد فلاح مراد نیز با بحث نویسندگی و مهارت های روایت گری پذیرای امامان حاضر در نشست بودند.

این برنامه ها در نوبت بعد از ظهر تا ساعت ۸ شب ادامه پیدا کرد و امامانی که صبح در نمایشگاه حاضر شده بودند در نوبت عصر در کلاس های مهارتی شرکت کردند و سایر امامان نیز برای بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز و تشکیل گعده های علمی راهی مسجد مقدس جمکران شدند.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!