رویداد آموزشی شهید آرمان ۵ آغاز شد

رویداد آموزشی شهید آرمان ۵ آغاز شد
مجتبی عظیمی
0
۳۰ بهمن ۱۴۰۲

رویداد آموزشی آرمان ۵ ویژه امامان مناطق هدف سازمان امور اجتماعی وزارت کشور و امامان شاخص استان های، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، گلستان و قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد هدایت، رویداد آموزشی آرمان۵ ویژه امامان مناطق هدف سازمان امور اجتماعی وزارت کشور و امامان شاخص استان های، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، گلستان و قزوین از  دیروز ۲۹ ام بهمن ماه آغاز و تا ۴ اسفند ادامه خواهد داشت.

کارگاه آموزشی طراحی نقشه تحول و پیشرفت، گعده‌های روایت امامت تجربه نگاری و بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز از جمله برنامه‌های این نشست است.

در کنار این موارد به منظور توانمندسازی امامان برای طراحی نقشه تحول و پیشرفت، پنج سرفصل و موضوع مشخص شده که با استفاده از ظرفیت اساتید مجرب، این سرفصل‌ها در طی این چند روز ارائه خواهد شد.

«رؤیا؛ فناوری به حرکت در آوردن مردم»، «حلقه‌های میانی و ویژگی‌های شش گانه آن»، «جهاد تبیین» و«نهضت روایت» عناوینی است که از سوی اساتید در این رویداد به امامان محله ارائه خواهد شد.

گفتنی است، عملیات «محله پیشرفت» برنامه شش ماهه پیش‌روی بنیاد هدایت است و تا عید غدیر ادامه خواهد داشت. ضمن این عملیات چندین رویداد آرمان برگزار خواهد شد و امامان شاخص استان‌های سراسر کشور با حضور در قم، در این برنامه‌ها شرکت خواهند کرد. در ادامه مسابقه‌ای ملی نیز با همین عنوان و موضوع برگزار خواهد شد و برای ۱۰۰ محله برگزیده کشور، برنامه‌های مفصلی تدارک دیده شده است.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!