امام جمعه شهرستان اسدآباد:

طلاب سنگر مسجد را حفظ کنند

طلاب سنگر مسجد را حفظ کنند
مجتبی عظیمی
0
۰۵ مرداد ۱۴۰۱

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مجد گفت: مسجد دارای جایگاه ویژه‌ای است و پایگاه عظیم و سنگر آماده است و جا دارد که طلاب این سنگر را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی مجد در دیدار با حجت‌الاسلام مهرداد جعفری مسئول شبکه راهیاری بنیاد هدایت ضمن اشاره به جایگاه مسجد خاطر نشان کرد: مسجد یک پایگاه عظیم و سنگر آماده برای نمازگزاران است و ما باید سعی کنیم این سنگر را حفظ کنیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مجد ضمن بیان خدمات و فعالیت‌های صورت گرفته در این شهرستان عنوان کرد: در دوازده سال خدمتم به اهالی این شهرستان سعی بر حل معضلات و مشکلات را داشته ام، یکی از این فعالیت ها معاشرت با اولیای دانش‌آموزان مدارس بوده که در این طرح علاوه بر آموزش بایدها و نبایدهای معاشرت به آن‌ها به سؤالات و شبهات نیز پاسخ داده ایم که یک طرح بی نظیر در سطح کشور بوده است.
امام جمعه شهرستان اسدآباد با تأکید بر نقش طلاب در سطح جامعه، گفت: اقدام دیگر دعوت از اساتید اخلاق استان و برگزاری درس اخلاق برای طلاب شهرستان بوده که با بیان تخصصی مسائل زی طلبگی و آداب و معاشرت طلاب به رابطه هرچه بهتر طلاب با مردم کمک می‌کنند.
وی اقدام دیگر را برگزاری برنامه نشاط محله در این شهرستان دانست و گفت: با توجه به اینکه در این شهر آمار افسردگی نسبت به شهرهای دیگر بالا است در ایام پیک کرونا طرح نشاط محله را در ۷ نقطه از شهرستان با هدف نشاط آفرینی با رعایت پروتکل های بهداشتی با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و سخنرانی کوتاه و اجرای برنامه توسط گروه زورخانه برگزار کردیم که این برنامه با استقبال بسیار خوب مردم همراه بود.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مجد افزود: در تمام مناسبت‌ها در این شهرستان مراسم برگزار می شود و در دهه محرم و صفر و ایام فاطمیه نیز با دعوت سخنران از شهر قم سعی در بزرگداشت بهتر این ایام داشته ایم، در میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام در ایام ماه مبارک رمضان با هزینه ۳۴ میلیون که همه کمک مردم بوده مراسم افطاری برپا کردیم.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!