مهرواره بانور در ۱۰ استان دیگر آغاز به کار کرد

مهرواره بانور در ۱۰ استان دیگر آغاز به کار کرد
مجتبی عظیمی
0
۲۶ مرداد ۱۴۰۱

مهرواره بانور در ۱۰ استان دیگر نیز که شامل استان‌های کرمانشاه، کردستان، سمنان، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، ایلام، فارس، قم و یزد می‌باشد، آغاز به کار کرد.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، مهرواره بانور که با هدف تعالی خانواده، ویژه بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود، با استقبال خوبی از سوی استان‌های مختلف مواجه شده و ستاد استانی این مهرواره در اکثریت استان‌های کشور تشکیل شده و شروع به کار کرده است.
طی هفته گذشته نشست تبیین مهرواره بانور در استان‌های دیگری همچون کرمانشاه، کردستان، سمنان، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، ایلام، فارس، قم و  یزد برگزار شد و دبیر ستاد مهرواره بانور این استان‌ها نیز معرفی شدند.

در آیین شروع به کار این طرح در کرمانشاه که با حضور مسئولین ذی ربط این استان برگزار شد، زهرا اسماعیل نژاد، مسئول نهضت پیشرفت بانوان استان به عنوان دبیر ستاد مهرواره بانور کرمانشاه مشخص شد.

در کردستان نیز که جلسه توجیهی و تبیینی مهرواره بانور با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی، مسئول امور بانوان و خانواده استانداری، و فعالین فرهنگی این استان برگزار شد، آئالا شهسواری کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان دبیر ستاد مهرواره بانور این استان شد.

همچنین در جلسه تبیین مهرواره بانور در سمنان، حجت الاسلام محمدعلی حکیمی‌راد راهیار این استان به عنوان دبیر ستاد مهرواره بانور سمنان انتخاب شد.

اعظم وایانی عضو ستاد نهضت پیشرفت بانوان نیز دبیر ستادمهرواره بانور آذربایجان شرقی شد.

در استان اردبیل نیز حجت الاسلام محمد صادق قاسمی راهیار بنیاد هدایت این استان، به عنوان دبیر اجرایی مهرواره بانور اردبیل معرفی شد.

ندا کرمعلی راهیار شبکه شریکه الامام استان البرز نیز، دبیر ستاد مهرواره بانور این استان شد.

همچنین مسئولیت دبیری ستاد مهرواره بانور ایلام نیز به حجت الاسلام مسعود آقایی راهیار بنیادهدایت این استان واگذار شد.

صدیقه سنایی مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی فارس نیز به عنوان دبیر ستاد مهرواره بانور این استان منصوب شد.

استان قم نیز فاطمه فرخنده کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی این استان را به عنوان دبیر ستاد استانی مهرواره بانور معرفی کرد.

همچنین فرح طالعی کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی یزد، مسئولیت دبیری ستاد مهرواره بانور این استان را پذیرفت.

گفتنی است مهرواره بانور ویژه بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی و با هدف تعالی خانواده برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال نمایند.

در دیگر رسانه ها ببینید:
وب سایت مهرواره بانور

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!