گزارشی از چهارمین دوره آموزشی منتخبین امامان و فرماندهان بسیج فعال در محله اسلامی

گزارشی از چهارمین دوره آموزشی منتخبین امامان و فرماندهان بسیج فعال در محله اسلامی
مجتبی عظیمی
0
۲۶ بهمن ۱۴۰۱

چهارمین دوره از سلسله نشست‌های آموزشی منتخبین امامان و فرماندهان بسیج فعال در محله اسلامی با حضور ۱۴۰ نفر از امامان محله و فرماندهان پایگاه‌های بسیج مساجد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، چهارمین دور از سلسله نشست های آموزشی منتخبین امامان و فرماندهان بسیج فعال در محله اسلامی از روز یکشنبه ۲۳ بهمن تا سه شنبه ۲۵ بهمن ماه با حضور امامان محله و فرماندهان پایگاه های بسیج مساجد منتخب استان های کردستان، همدان، خوزستان، خراسان جنوبی و شمالی در اردوگاه ولایت شهر مقدس قم برگزار شد.

این دوره‌ها با اجرای بنیاد هدایت و پشتیبانی بسیج محلات به صورت هفتگی تا پایان سال و با حضور ۱۴۰ نفر از امامان محله و فرماندهان پایگاه‌های بسیج مساجد از سراسر کشور در حال برگزاری است.

نخستین روز از چهارمین دوره امامان محله و فرماندهان بسیج پس از مراسم افتتاحیه و نشستن پای جلسه اخلاق تشکیلاتی توسط استاد حجت الاسلام نوری، در نوبت صبح و عصر به بازدید نمایشگاه مسجد جامعه پرداز پرداختند.

در  روز دوم از این دوره نیز مدعوین در گروه های ۲۰ نفری در کارگاه های حل مسأله شرکت کردند و بعد از ارائه و تبیین بحث توسط حجت الاسلام محمد دوست؛ بوم نویسی تحت اشراف مربیان حل مسئله انجام شد و در عصر همان روز بعد از ارائه و داوری؛ گروه شهید حاج حسین همدانی رتبه اول را کسب کردند. این گعده ها در شب نیز  با حضور استاد نوری در محل استراحت مهمانان برقرار بود.

سومین روز از این نشست نیز کارگاه نحوه تعامل توسط حجت الاسلام عفت پناه برقرار شد و سپس جمعی از امامان محله به بیان تجربیات در حضور کارشناس مربوطه حجت الاسلام فروتنی پرداختند و پایان بخش این نشست نیز سخنرانی سردار بابااحمدی ریاست سازمان بسیج مساجد و محلات کشور بود.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!