آغاز نشست های «هم عهدی خادمین مهرواره محله همدل»+فیلم

آغاز نشست های «هم عهدی خادمین مهرواره محله همدل»+فیلم
مجتبی عظیمی
0
۲۹ بهمن ۱۴۰۱

نشست «هم عهدی خادمین مهرواره محله همدل»  بهمن و اسفند ۱۴۰۱ با حضور  بیش از ۴۰۰ نفر از فعالین مهرواره محله همدل برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، نشست «هم عهدی خادمین مهرواره محله همدل»  بهمن و اسفند ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی نور شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

این سلسله نشست از امروز ۳۰ بهمن آغاز و در هفته اول اسفند ماه ادامه  پیدا کرده و  در قالب سه دوره ۲ روزه برگزار می شود. در این نشست ها از هر استان ۱۴ نماینده حضور خواهند داشت و  در مجموع،  بنیاد هدایت میزبان بیش از ۴۰۰ نفر از فعالین مهرواره محله همدل خواهد بود.

تبیین مهرواره محله همدل، تبیین چگونگی برنامه ریزی برای گروه های استانی در جهت عملیاتی کردن مهرواره در استانها و هم افزایی کارگروه های موضوعی با استفاده از نظرات دیگر استانها بخشی از برنامه های تدارک دیده شده برای این نشست است.

تبیین روایت دیدار سازمان تبلیغات اسلامی با رهبر معظم انقلاب و بررسی انتظارات ایشان از سازمان،  بازدید از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز و  هم عهدی فعالین مهرواره محله همدل با یکدیگر از دیگر برنامه های نشست های «هم عهدی خادمین مهرواره محله همدل» است.

 

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!