حجت الاسلام عارفی زاده تشریح کرد؛

برنامه‌های دفتر جذب و گزینش بنیاد هدایت در سال جاری

برنامه‌های دفتر جذب و گزینش بنیاد هدایت در سال جاری
حسین فلاح
0
۲۴ خرداد ۱۴۰۱

حجت الاسلام عارفی زاده با اشاره به ابلاغ آئین نامه جدید جذب و گزینش امامان محله به تبیین برنامه‌های دفتر جذب و گزینش بنیاد هدایت در سال جاری پرداخت.

حجت الاسلام رسول عارفی زاده مسئول دفتر جذب و گزینش بنیاد هدایت، در گفت‌و‌گو با خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، ضمن ارائه برنامه های این دفتر را در سال جاری، گفت: بعد از ابلاغ آئین نامه جدید جذب و گزینش سفر به استان ها و برگزاری جلسات با مسئولان ذیربط استانی در دستور کار قرار گرفت تا این آئین نامه تبیین و به نحو احسن در سه حوزه ثبت نام، اختبار و کمیته ملی اجرایی شود.

مسئول دفتر جذب و گزینش بنیاد هدایت اظهار کرد: دومین کاری که در سال ۱۴۰۱ در دستور کار داریم رصد کمیته های استانی جذب است تا به روال کار این کمیته ها به درستی طی شود.

وی به حضوری شدن کمیته های ملی اشاره و خاطرنشان کرد: یکی دیگر از کارهایی که امسال در دفتر جذب و گزینش در حال انجام آن هستیم موضوع جذب ملی است. در این راستا جذب امامان محله را به صورت ملی دنبال می کنیم.

حجت الاسلام عارفی زاده افزود: تلاش می کنیم با انعقاد تفاهم نامه هایی در استان هایی نظیر قم و مشهد که حوزه های علمیه بزرگ در آن ها مستقر هستند کار جذب مبلغین را به صورت ملی انجام دهیم و مبلغین به استان های مختلف اعزام خواهند شد.

مسئول دفتر جذب و گزینش بنیاد هدایت عنوان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته امضاء تفاهم نامه با دفتر امام جمعه شهرک پردیسان قم بود. در قالب این تفاهم نامه مبلغین ساکن این شهرک می خواهند در استان های مختلف مستقر شوند ثبت نام می شوند، در دوره های آموزشی شرکت می کنند. در پایان نیز مصاحبه هایی از این افراد گرفته می شود و پذیرفته شدگان به سایر مناطق تبلیغی در سطح کشور اعزام می شوند.

حجت الاسلام عارفی زاده به برگزاری دوره های آموزش پرداخت و گفت: کمیته ملی جذب را در استان مازندران برگزار کردیم که در ذیل آن دوره های آموزشی شکل گرفت.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

وب سایت سازمان تبلیغات اسلامی

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!