معاون تهذیب حوزه‌های علمیه از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کرد

معاون تهذیب حوزه‌های علمیه از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کرد
حسین فلاح
0
۲۷ مرداد ۱۴۰۱

معاون تهذیب حوزه‌های علمیه کشور به همراه جمعی از مدیران مدارس علمیه استان قم، از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کردند.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام والمسلمین محمد عالم‌زاده نوری، معاون تهذیب حوزه‌های علمیه سراسر کشور به همراه جمعی از مدیران مدارس علمیه پیش از ظهر امروز پنج‌شنبه ۲۷ مردادماه، از سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، پس از روایت بخش های مختلف این نمایشگاه، برای معاون تهذیب و مدیران مدارس علمیه، در خصوص مباحث طرح شده، صحبت و تبادل نظر شد.
همچنین در بخشی از این بازدید، حجت الاسلام و المسلمین عالم زاده نوری، نمایشگاه مسجد جامعه پرداز را یک موضوع اساسی و مهم دانست و گفت: شیوه حکمرانی اسلامی که در این نمایشگاه توضیح داده شده، مورد تأکید اهل بیت(ع) نیز بوده و امام خمینی(ره) نیز در همین مسیر گام برداشته بودند.

معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه سراسر کشور، در پایان از طلاب درخواست کرد تا از بخش های مفید این نمایشگاه بازدید و از ظرفیت های بالقوه آن مطلع شوند.

لازم به ذکر است، سومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز در حالی در شبستان بقیع مسجد مقدس جمکران برپا شده که در دو دوره گذشته در مشهد مقدس و مصلای تهران میزبان ائمه جمعه، پژوهشگران و نظریه‌پردازان برجسته کشور بوده است.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری حوزه

خبرگزاری فارس

خبرگزاری رسا

وب سایت منار

خبرگزاری ایسنا

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!