توسط امام جماعت روستای اشتران صورت گرفت؛

توجه به تبلیغ دانش آموزی در کنار خدمت رسانی به روستا و خرید سردخانه

توجه به تبلیغ دانش آموزی در کنار خدمت رسانی به روستا و خرید سردخانه
مجتبی عظیمی
0
۰۹ خرداد ۱۴۰۱

حجت الاسلام قاسمی سال هاست که به تبلیغ می پردازد و ۴ سال است که در روستای اشتران فعالیت می کند و علاوه بر خدمت رسانی به مردم توجه ویژه ای به تبلیغ دانش آموزی دارد.
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام حسین قاسمی امام جماعت مسجد جامع روستای اُشتران از توابع شهرستان تویسرکان و برگزیده استانی مهرواره اوج است.
حجت الاسلام قاسمی از سال ۸۱ مشغول به تبلیغ در مناطق مختلف بوده و اهل هرسین کرمانشاه است و ۴ سالی می شود که در قالب طرح هجرت در این روستا به خدمت رسانی به مردم وارتقاء فرهنگی و اجتماعی اشتران می پردازد.
او علاوه بر برنامه های مسجد و اقامه نماز و برگزاری مراسمات فعالیت گسترده‌ای در مدارس و برای دانش آموزان و نوجوانان دارد و سعی می کند برای این قشر از مخاطبان وقت بیشتری صرف کند.
او در فضای مجازی نیز به خصوص در ایام کرونا بیشتر فعال بوده و علاوه بر فضای مسجد با جوانان و مردم ارتباط صمیمانه دارد.
حمایت از فقرا و نیازمندان روستا با تأمین و توزیع نزدیک به۲۰ مرحله بسته معیشتی صورت گرفته و در هر مرحله بیش از ۵۰ بسته سبد غذایی با کمک های مردمی و از طریق خیرین توزیع شده است. همچنین تعدادی جهزیه نیز برای دختران دم بخت از همین طریق تهیه و اهدا شده است.
با توجه نبود به سردخانه در غسالخانه روستا تصمیم گرفته شد، تا با کمک خود مردم و پیگیری شورا و دهیار این مشکل برطرف شود و با فراهم آوردن امکانات اولیه ۲۵ میلیون تومان در اوایل کرونا به همین منظور جمع آوری و لوازم مورد نیاز خریداری شد و سردخانه به بهره برداری رسید.
گفتنی است همسر حجت الاسلام قاسمی که به عنوان شریکه الامام در کنار همسر خویش به فعالیت های تبلیغی می پردازد و همگام با امام جماعت وظیفه تبلیغی در بین بانوان و گره گشایی از مشکلات زنان روستا را بر عهده دارد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!