قاسمی خبر داد؛

توسعه خدمات بنیاد هدایت به شبکه امامت کشور

توسعه خدمات بنیاد هدایت به شبکه امامت کشور
رضا رفیعی‌مهر
0
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

معاون برنامه‌ریزی و توسعه بنیاد هدایت ضمن تبیین برنامه‌های بنیاد هدایت در سال جدید، گفت: در سال جاری بنیاد هدایت به سوی ارائه خدمت به شبکه امامت مساجد سراسر کشور گام برمی‌دارد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حسن قاسمی معاون برنامه‌ریزی و توسعه بنیاد هدایت عصر امروز در نشست هم اندیشی شهید مدافع حرم فرهاد طالبی ضمن تشریح اهداف و برنامه های شش ماهه سال جاری گفت: ابراز داشت: در دو سال اخیر، مهمترین برنامه بنیاد هدایت توانمندسازی امامان محله بواسطه شبکه راهیاری بود و در سال جاری با استفاده از این تجربه ارزشمند، به سوی ارائه خدمت به شبکه امامت مساجد در سراسر کشور گام برمی‌داریم.
معاون برنامه ریزی و توسعه بنیاد هدایت افزود: بنیاد هدایت مجموعه ای پیش رو است و افراد این مجموعه در حال رشد هستند و در حقیقت موجود زنده ای هستیم که در حال رشد هستیم.
قاسمی بیان کرد: راهیاران بنیاد هدایت باید متناسب با امامان، اقلیم و شرایط منطقه خود برنامه ریزی داشته باشند. آنچه از راهیاران مطالبه می شود اثر کار است و ملاک کمیت برگزاری گعده ها و نشست ها نیست بلکه باید تأثیر این نشست ها و گعده ها دیده شود.
وی با بیان مدل های مختلف سازماندهی عنوان کرد: بسیاری از سازمان های ما وظیفه محور هستند. اما نباید ما به دنبال عنوان ها باشیم و باید مراقبت کنیم تا به سمت وظیفه محوری پیش نرویم بلکه مأموریت محور باشیم.
در ادامه این نشست گعده‌های راهیاران بنیاد هدایت با موضوع تدوین برنامه شش ماهه بنیاد هدایت برگزار می شود. پس از نماز مغرب و عشاء راهیاران منطقه‌ای و استانی ضمن دفاع از برنامه‌های خود، مفاد آن را به مدیرعامل مجموعه ارائه خواهند داد.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری مهر

وب سایت سازمان تبلیغات اسلامی

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!