در حال برگزاری است؛

دومین نشست هم اندیشی «شهدای حرم» ویژه اساتید سنگر تبیین

دومین نشست هم اندیشی «شهدای حرم» ویژه اساتید سنگر تبیین
مجتبی عظیمی
0
۳۱ خرداد ۱۴۰۱

دومین نشست هم اندیشی اساتید سنگر تبیین در بنیاد هدایت در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، دومین نشست هم اندیشی شهدای حرم ویژه اساتید سنگر تبیین در دفتر قم بنیاد هدایت برگزار شد.
در نوبت صبح این نشست اساتید گروه بندی شده و پیرامون شکل و ارائه بحث جهاد تبیین در میدان، هم اندیشی کردند.
در نوبت عصر نماینده هر گروه، به ارائه نتایج جلسات صبح پرداختند و در پایان نشست حجت الاسلام رضا غلامی قائم مقام بنیاد هدایت به بیان نکات مهمی پیرامون سیر گفتگو متناسب با مخاطبان مختلف پرداخت.
وی با اشاره به چگونگی تعامل با مسئولان استان ها گفت: نحوه مواجهه گروه های جهاد تبیین در استان ها اهمیت دارد و در نتیجه بخشی کار اثرگذار خواهد بود.
حجت الاسلام غلامی اهمیت جهاد تبیین را یادآور شد و افزود: جهاد تبیین دغدغه مقام معظم رهبری است و در ابلاغیه سازمان تبلیغات به استان ها نیز یکی از اولویت های جدی سازمان تبلیغات در سال ۱۴۰۱ است.
قائم مقام بنیاد هدایت با تاکید بر اهمیت گفتمان امامت ابراز داشت: الگوی ما گفتمان امامت و توسعه آن است که در قدم اول از ۵هزار امام به ۳۰ هزار نفر می رسد و و در ارائه آن حد و مرزی نداریم و حتی به نخبگانی که سنگر مسجد را در اختیار ندارند، نیز ارائه می کنیم.
وی در پایان به برپایی نمایشگاه مسجد جامعه پرداز که به زودی راه اندازی می شود نیز اشاره داشت و گفت: این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه تهران و مشهد ارتقاء پیدا کرده و از همه مسئولان استانی سازمان تبلیغات برای حضور در این نمایشگاه دعوت می کنیم.
گفتنی است، این نشست فردا نیز ادامه خواهد داشت و به زودی اساتید برای برگزاری دوره های جهاد تبیین در ۴۰۰ نقطه کشور اعزام خواهند شد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!