در سومین نشست ماهانه امامان مساجد شاخص استان قم مطرح شد؛

تشکیل هسته‌های رسانه‌ای در ۱۲۰ مسجد استان قم

تشکیل هسته‌های رسانه‌ای در ۱۲۰ مسجد استان قم
مجتبی عظیمی
0
۱۴ اسفند ۱۴۰۱

حجت‌الاسلام شعبان‌زاده  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در سومین نشست ماهانه امامان مساجد شاخص استان قم که با رویکرد رسانه و جمعیت برگزار شد گفت: پیش بینی می‌شود  تا پایان سال ۱۴۰۲ عملیات تشکیل هسته‌های رسانه‌ای در ۱۲۰ مسجد شاخص استان به اتمام برسد.

 به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، سومین نشست ماهانه امامان مساجد شاخص استان قم با رویکرد رسانه و جمعیت در مجتمع فرهنگی نور به صورت خانوادگی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در این نشست، هسته‌سازی رسانه‌ای در مساجد را یکی از اولویت‌های این اداره کل در سال آینده ذکر کرد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت فعالیت مساجد در عرصه رسانه و فضای مجازی، برگزاری دوره‌های آموزشی فیلم سازی در سطوح مختلف ویژه نوجوانان در مساجد استان آغاز شده و پیش بینی می‌شود که تا پایان سال ۱۴۰۲ عملیات تشکیل هسته‌های رسانه‌ای در ۱۲۰ مسجد شاخص استان به اتمام برسد.

در این نشست یک روزه کارگاه‌های آموزشی سواد رسانه، امنیت فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای به صورت جداگانه با حضور امامان مساجد، همسران آنها و فرزندانشان برگزار شد.

همچنین در این نشست حجت‌الاسلام سید تقی امامی مدیر موسسه الزهرا(س) به معرفی طرح نمتا (نهضیت جهانی ملی ترویج و تامین ازدواج جوانان و تکثیر جمعیت ولایت‌محور) پرداخت و قرار شد این طرح با محوریت امامان جماعات در مساجد شاخص استان اجرا شود.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!