راهیار بنیاد هدایت در سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

روایت خدمات امام و مسجد، موجب استحکام ارتباط بین مردم و امامان می‌شود

روایت خدمات امام و مسجد، موجب استحکام ارتباط بین مردم و امامان می‌شود
مجتبی عظیمی
0
۲۳ مهر ۱۴۰۱

راهیار بنیاد هدایت در سیستان و بلوچستان گفت: روایت اقدامات و خدمات در فضای مجازی و رسانه توسط امامان و روحانیون در سطح جامعه موجب استحکام ارتباط بین مردم و امامان می‌شود.
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام علی رئوفی نژاد راهیار بنیاد هدایت در استان سیستان و بلوچستان، با توجه به برگزاری پویش روایت روشنایی از سوی مرکز رسانه بنیاد هدایت، به نقش رسانه در جامعه اشاره و بیان کرد: روایت گری اقدامات در فضای مجازی و رسانه توسط امامان و روحانیون در سطح جامعه موجب استحکام ارتباط بین مردم و امامان می‌شود.
وی افزود: با این روایت گری مردم و اهالی در جریان اقداماتی که توسط روحانیون انجام می‌ شود، قرار می‌گیرند که این خود موجب بیشتر شدن همکاری بین آن‌ها است.
حجت‌الاسلام رئوفی نژاد روایت روشنایی را عام‌المنفعه قلمداد کرد و گفت: روایت گری در فضای مجازی عام‌المنفعه است و افراد دغدغه مند در این فضا سعی بر استفاده و بهره مناسب دارند و نمی‌توان به این موضوع بی اعتنا بود. باید مشکل دیگران را مشکل خودمان بدانیم.
راهیار بنیاد هدایت، با توصیه به طلاب اهل رسانه خاطر نشان کرد: کار برای رضای خدا در این فضا در قالب تبیین عملکرد بسیار خوب است چرا که موجب افزایش اقدامات خوب و حل مشکلات می‌شود که باید طلاب سعی در بهره بری از این فضا را داشته باشند.
وی در پاسخ به اینکه بعضی روایت گری را منافی اخلاص و قصد قربت می‌دانند مطرح کرد: هر کار و اقدامی بسته به نیت شخص است، روایت گری در رسانه با اخلاص منافاتی ندارد چرا که موجب تبلیغ و رواج کار خیر در بین مردم است.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!