با حضور ۹۰۰ نفر از اعضای شبکه تبلیغ و امامت؛

سلسله نشست‌های سنگر تبیین خوزستان برگزار شد

سلسله نشست‌های سنگر تبیین خوزستان برگزار شد
رضا رفیعی‌مهر
0
۰۴ مرداد ۱۴۰۱
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: با حضور ۹۰۰ نفر از اعضای شبکه تبلیغ و امامت، ۲۳ نشست آموزشی سنگر تبیین و نقش شبکه تبلیغ در شهرستان‌های مختلف استان برگزار شد.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام احسان فردآقایی در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: با توجه به ضرورت توجیه مبلغان و شبکه امامت قبل از آغاز مراسم ایام محرم و صفر در فاصله زمانی ۲۸ تا ۳۰ تیرماه سال جاری، تعداد ۲۳ نشست در شهرستان‌های مختلف خوزستان برگزار شد.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: این نشست‌ها با حضور ائمه جماعات مساجد و دستگاه‌های اجرایی، مبلغان و همچنین خواهران مبلغه ای که در شبکه تبلیغی استان خوزستان در حال مجاهدت‌های تبلیغی و فعالیت‌های فرهنگی هستند، برگزار شد.
وی افزود: این نشست‌ها با دو موضوع بسیار کاربردی و ضروری از جمله جهاد تبیین و چگونگی ورود شبکه تبلیغی در راستای تحقق مطالبه رهبر معظم انقلاب در ایام محرم و صفر و همچنین آموزش مقدماتی مسئله ترویج گفتمان تربیت و فرزند آوری برگزار شد.
حجت الاسلام فردآقایی بیان کرد: این نشست‌ها در ۴ ساعت آموزشی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد که جمعیتی بالغ بر ۹۰۰ نفر از اعضای شبکه امامت و تبلیغ استان خوزستان اعم از خواهران و برادران تحت آموزش‌های توجیهی جهاد تبیین و گفتمان جمعیت قرار گرفتند.
وی گفت: در این کارگاه‌ها مسئله جهاد تبیین و چگونگی استفاده از منابر و سخنرانی‌ها در ماه محرم در راستای عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب و با حضور اساتیدی از جمله حجج اسلام وافی، ندیمی، خالدیان، عزیزی، شفیعی، حسن پور، عارفی نسب، مداح و صائب به عنوان یک ضرورت مهم مورد آموزش قرار گرفت.
در دیگر رسانه ها ببینید:
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!