معاون اجرایی کل ارتش:

سنگر مسجد نباید خالی شود

سنگر مسجد نباید خالی شود
رضا رفیعی‌مهر
0
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

محمودی گفت: مساجد در ابتدای پیروزی انقلاب پایگاه انقلاب و مبارزات بودند و امروز هم مساجد به عنوان یک سنگر همانگونه که امام راحل فرمودند مردم باید این سنگر را حفظ کنند.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز اظهار کرد: خوشبختانه در نمایشگاه مسجد جامعه پرداز به موضوع جوانان پرداخت شده است و اتفاقات دوران انقلاب و حکمرانی اسلامی به خوبی تصویر کشیده شده است ؛ در دوران پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس هر سنگر یک مسجد و حسینیه بود به طوریکه فرماندهان خودشان در راس الگوی اخلاق و رفتار و امامت قرار داشتند و زیر مجموعه خود را هدایت می‌کردند.
وی افزود: الگوی عملی اخلاقی فرماندهان در دوران دفاع مقدس باعث می‌شد که زیر مجموعه آن‌ها اعم از نیروهای داوطلب مردمی و بسیجیان و سربازان ارتش جمهوری اسلامی نگاه به راس می‌کردند و راس را به عنوان یک الگو و یک امام هادی میدیدند و از آن‌ها تاسی می‌کردند.
معاون اجرایی ارتش تصریح کرد: در سخت‌ترین شرایط دفاع مقدس با توکل بر خدا و با تاسی به معنویت و امام زمان(عج) گره‌هاباز می‌شد و به اهداف مورد نظر می‌رسیدیم.
محمودی خاطر نشان گرد: مساجد پایگاه انقلاب و مبارزات بودند در ابتدای پیروزی انقلاب و امروز هم مساجد به عنوان یک سنگر همانگونه که امام راحل فرمودند مردم باید این سنگر را حفظ کنند.
معاون اجرایی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان سخنان خود تاکید کرد: باید نسبت به جذب جوانان به این سنگر تلاش شود.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!