امام محله شهر بیکاه هرمزگان:

وحدت مسلمانان؛ راهکار مقابله با توطئه های دشمنان

وحدت مسلمانان؛ راهکار مقابله با توطئه های دشمنان
مجتبی عظیمی
0
۱۹ مهر ۱۴۰۱

امام محله شهر بیکاه گفت: دشمنان برای تفرقه تلاش می کنند و ما باید با همکاری و همراهی همدیگر با توطئه های دشمنان مقابله کنیم
به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام رضا مهدوی امام جماعت مسجد صاحب الزمان شهر بیکاه از توابع رودان استان هرمزگان است.

سالهاست که در امر تبلیغ دین و خدمت رسانی فرهنگی و اجتماعی به مردم فعالیت دارد و برگزاری کلاس های مشاوره به صورت فردی و اجتماعی برای مقابله با آسیب های اجتماعی از برنامه های حجت الاسلام مهدوی در این مسجد است و به اختلافات و نزاع های خانوادگی رسیدگی کرده است.

تلاش برای محرومیت زدایی از نیازمندان با همراهی گروه جهادی انجام می شود و کارهای جهادی مزین به نام شهیدی می شود که آن محله به نام اوست و سال قبل چند مورد کار جهادی انجام گرفته است؛ همچنین در مناسبت های مختلف کمک به نیازمندان انجام شده است.

حجت الاسلام مهدوی هر ساله در هفته وحدت برنامه‌های مختلفی را در سطح شهر و مسجد به اجرا می‌گذارد؛ از برگزاری مراسمات مذهبی و جلسات سخنرانی و مدیحه سرایی هفته وحدت وفعالیت های مانند مسابقات کتابخوانی و کارهای فرهنگی با هدف تحکیم وحدت انجام می شود.

حجت الاسلام مهدوی می گوید: تلاش دشمنان برای تفرقه است و نیاز است تا با همکاری و همراهی همدیگر با توطئه‌های دشمنان مقابل کنیم.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!