مدیر تبلیغات اسلامی فسا:

نظم، تواضع، مردمی بودن و کار جهادی، شاخصه‌های مرحوم بردبار بود

نظم، تواضع، مردمی بودن و کار جهادی، شاخصه‌های مرحوم بردبار بود
رضا رفیعی‌مهر
0
۲۶ تیر ۱۴۰۱

حجت الاسلام نجفی گفت: نظم، تواضع، مردمی بودن و کار جهادی را از  شاخصه‌های مرحوم بردبار توصیف کرد و مردم محله به هیچ وجه راضی به رفتن ایشان از محله نبودند.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت حجت‌الاسلام احمد نجفی مدیر اداره تبلیغات شهرستان فسا، با عرض تسلیت به خانواده مرحوم حجت الاسلام یعقوب بردبار و مردم شریف شهرستان فسا و محله مسجد حضرت امیر المؤمنین(ع) عنوان کرد: حجت الاسلام بردبار، مدیر و استاد حوزه علمیه بود و به تربیت شاگردان زیادی همت گمارد.

وی افزود: حجت‌الاسلام بردبار در غم و شادی طلاب شریک بود و در اردوهای زیارتی و تفریحی آن‌ها را همراهی می‌کرد.

حجت‌الاسلام نجفی به صفات بارز مرحوم بردبار اشاره و ابراز کرد: حجت‌الاسلام بردبار بیش از پنج سال در  مسجد امیرالمؤمنین(ع) امامت داشت و از شاخصه های ایشان این بود که بسیار با نظم بودند، به گونه ای که به هیچ‌وجه نماز جماعت را ترک نکرد و در امور فرهنگی بسیار فعال بود و در مناسبت‌ها در محله فعالیت بسیاری داشت.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فسا اضافه کرد: مرحوم حجت الاسلام بردبار با شیوع کرونا طرح مواسات و همدلی و کمک به فقرا را در شهرستان اجرا کرده و سعی در گره گشایی از مردم داشت.

بیشتر بخوانید: پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد هدایت در پی درگذشت حجت الاسلام

راهیار شهرستان فسا با بیان اینکه مرحوم بردبار از افراد موفق در این منطقه بود اظهار کرد: راز موفقیت او مردمی بودن، تواضع و جهادی کار کردن بود.

وی عنوان کرد: مرحوم حجت الاسلام بردبار در گفتمان سازی انقلاب همکار اداره تبلیغات اسلامی بود و مردم محله به هیچ‌وجه راضی نبودند که محله را ترک کنند و به جای دیگر برود.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!