جزئیاتی از حمله اغتشاشگران به روحانی کرجی+عکس

جزئیاتی از حمله اغتشاشگران به روحانی کرجی+عکس
رضا رفیعی‌مهر
0
۱۶ آبان ۱۴۰۱

حجت الاسلام اسماعیلی امام جماعت مسجد امام حسن عسکری(ع) برای رسیدگی به کارهای معمول به اداره ارشاد اسلامی رفته بود که در مسیر برگشت مورد حمله اغتشاشگران قرار گرفت.

مرکز رسانه بنیاد هدایت: غروب روز پنجشنبه ۱۲ آبان ماه بود که خبرهای ناراحت کننده ای از آشوب و اغتشاش در مسیر آزادراه کرج_قزوین منتشر شد. آشوب هایی که در جریان آن، اغتشاشگران برخی کانکس نیروی انتظامی و بسیجیان حمله کردند.

 

حجت الاسلام یاسر اسماعیلی مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد صاحب الزمان(عج) در شهرک سید جمال الدین و امام جماعت مسجد امام حسن عسکری(ع) در محمد آباد هم یکی از کسانی بود که در این حملات وحشیانه به شدت مجروح و راهی بیمارستان شد.
این روحانی دهه هفتادی دارای دو فرزند ۲ و ۳ ساله است. از وقتی که پدرش را از دست داده است در یک خانه دو طبقه در کنار مادر و برادرش زندگی می کند.

 

حجت الاسلام اسماعیلی سال هاست که در مساجد مشغول کار فرهنگی است. ارتباط خوب و صمیمانه با جوانان و نوجوانان و همراهی با آن ها در برنامه های ورزشی، فرهنگی و مذهبی از ویژگی های بارز این امام محله است.
روز پنجشنبه ۱۲ آبان برای رسیدگی به کارهای معمول به اداره ارشاد اسلامی رفته بود که در مسیر برگشت مورد حمله اشرار و اراذل قرار گرفت. در جریان این جنایت او مورد اصابت ۱۲ ضربه چاقو در ناحیه گردن، سینه، پهلو و دست قرار می گیرد. پس از اعزام به بیمارستان یک جراحی ۴ ساعته را پشت سر گذاشته و در بخش مراقبت های ویژه بستری و ممنوع الملاقات می شود.

اشرار به مدارک این روحانی  هم رحم نکرده و آن ها را آتش زدند؛ به خودروی او آسیب جدی وارد کرده و تلفن همراه او را نیز به سرقت بردند.

در دیگر رسانه ها ببینید:

خبرگزاری فارس

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!