در جریان سفر یک روزه مدیر عامل بنیاد هدایت به قزوین صورت گرفت؛

دیدار با نماینده ولی فقیه، مدیران و کارشناسان تبلیغات اسلامی و جمعی از امامان محله

دیدار با نماینده ولی فقیه، مدیران و کارشناسان تبلیغات اسلامی و جمعی از امامان محله
مجتبی عظیمی
0
۱۹ مهر ۱۴۰۲

حجت الاسلام میرمحمدیان در جریان سفر یک روزه به قزوین با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفت و گو کرد؛ شرکت در نشست مدیران و کارشناسان فرهنگی ادارات تبلیغات اسلامی و دیدار با جمعی از امامان محله از دیگر برنامه های این سفر بود.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در جریان سفر یک روزه خود به استان قزوین  صبح امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم قزوین دیدار  و گفتگو کرد.

نشست مدیرعامل بنیاد هدایت با  مدیرکل، روسای ادارات تبلیغات شهرستان ها و کارشناسان فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از دیگر برنامه های این سفر بود.

حجت‌الاسلام میرمحمدیان  در ادامه برنامه های سفر خود  با ۱۵ نفر از امامان محله قزوین نشست صمیمانه ای داشتند که در این جلسه بعد از گزارش فعالیت ها و بیان دغدغه های امامان، حجت الاسلام میرمحمدیان به بیان فضیلت و جایگاه امامت محله اشاره کردند و با اشاره به حدیث امیرالمؤمنین: (وقتی وارد جهاد برای خدا می شوید، قدم هایتان را محکم بردارید، جمجمه هایتان را به خدا بسپارید و به انتهای لشگر دشمن نگاه کنید و حرکت کنید.) امامان محله را به استقامت در این مسیر همراه با ایمان و امید دعوت کردند.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!