فردا صبح آغاز می‌شود؛

نخستین رویداد «آرمان» با هدف توانمندسازی امامان «محله پیشرفت»

نخستین رویداد «آرمان» با هدف توانمندسازی امامان «محله پیشرفت»
حسین فلاح مراد
0
۲۹ دی ۱۴۰۲

نخستین رویداد آرمان با هدف توانمندسازی امامان «محله پیشرفت» فردا صبح کار خود را آغاز می‌کند؛ کارگاه آموزشی طراحی نقشه تحول و پیشرفت و ارائه پنج سرفصل آموزشی به این منظور، از جمله برنامه‎‌های این رویداد چهار روزه است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد هدایت، نخستین رویداد آرمان با هدف توانمندسازی امامان «محله پیشرفت» از فردا در قم آغاز می‌شود. در این رویداد چهار روزه، بنیاد هدایت میزبان امامان محله شاخص استان‌های قم، مرکزی و همدان است.

کارگاه آموزشی طراحی نقشه تحول و پیشرفت، گعده‌های روایت امامت، تجربه نگاری و بازدید از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز از جمله برنامه‌های این نشست است.

در کنار این موارد به منظور توانمندسازی امامان برای طراحی نقشه تحول و پیشرفت، پنج سرفصل و موضوع مشخص شده که با استفاده از ظرفیت اساتید مجرب، این سرفصل‌ها در طی این چند روز به مرور ارائه خواهد شد.

«رؤیا؛ فناوری به حرکت در آوردن مردم»، «حلقه‌های میانی و ویژگی‌های شش گانه آن»، «جهاد تبیین»، «نهضت روایت» عناوینی است که از سوی اساتید در این رویداد به امامان محله ارائه خواهد شد.

گفتنی است، عملیات «محله پیشرفت» برنامه شش ماهه پیش‌روی بنیاد هدایت است و تا عید غدیر ادامه خواهد داشت. ضمن این عملیات چندین رویداد آرمان برگزار خواهد شد و امامان شاخص استان‌های سراسر کشور با حضور در قم، در این برنامه‌ها شرکت خواهند کرد. در ادامه مسابقه‌ای ملی نیز با همین عنوان و موضوع برگزار خواهد شد و برای ۱۰۰ محله برگزیده کشور، برنامه‌های مفصلی تدارک دیده شده است.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!