پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد‌ هدایت در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین علی مؤیدی

پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد‌ هدایت در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین علی مؤیدی
مجتبی عظیمی
0
۰۷ شهریور ۱۴۰۲

حجت الاسلام میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ علی مؤیدی، پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ علی مؤیدی، پیام تسلیتی را صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ»

رحلت جانسوز عالم فرزانه و روحانی وارسته مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ علی مؤیدی ره مایه تاسف و تاثر گردید.

آن مجاهد فرهنگی تبلیغی با حضور موثر در کسوت امامت در مسجد به عنوان محور فعالیتهای فرهنگی و فعالیت مستمر در حوزه و دانشگاه، عمر شریف خود را وقف خدمتگذاری به مردم، تربیت طلاب، دانشجویان و جوانان انقلابی و ولایی نمود.

تالیف کتب ارزشمند علمی و اخلاقی، جریان‌سازی اقدامات تربیتی در مسجد کاظم‌بیک شهر بابل، اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، تربیتی و رسانه‌ای بویژه در عرصه مهدویت و اقدامات بنیادین در تأسیس مدارس در تراز انقلاب و موسسه فرهنگی و علمی پژوهشی بخشی از خدمات و برکات ایشان است.

قابل توجه آنکه، مرحوم آیت الله مصباح یزدی در وصف این روحانی پرتلاش تاکید کرده بودند: «من بی حساب عرض نمی‌کنم، شما بدانید، تمام ایران را بگردید که یک مؤیدی دوم پیدا کنید، بنده سراغ ندارم، و مطمئنم پیدا نمی کنید …».

درگذشت این عالم مجاهد را به رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظه الله تعالی، علماء و حوزویان گرانقدر استان مازندران، خانواده و بازماندگان مکرم، مردم شریف استان مازندران بویژه اهالی محترم محله سرحمام و مسجد کاظم‌بیک شهرستان بابل تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و هم‌نشینی با اهل بیت علیهم السلام و برای خاندان صبر و اجر مسئلت می‌نماییم.

سید ناصر میرمحمدیان
مدیر عامل بنیاد هدایت

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!