حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی: راهکارهای پایدار برای حل وضعیت نامطلوب معیشت طلاب ارائه شود

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی: راهکارهای پایدار برای حل وضعیت نامطلوب معیشت طلاب ارائه شود
بنیاد هدایت
0
۰۱ آذر ۱۳۹۹

نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی، با اشاره به وضعیت نامطلوب  معیشت طلاب و مبلغان حوزوی گفت: باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مسئله بیابیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین ‌سیدجواد شهرستانی، در دیدار قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر عامل بنیاد هدایت با اشاره به وضعیت نامطلوب  معیشت طلاب و مبلغان حوزوی گفت: باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مسئله بیابیم.

نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی، در بخش دیگری از سخنان خود افزود: برخی از افراد در صدد هستند بین مراجع بزرگوار تقلید اختلاف ایجاد کنند اما بصیرت مراجع مانع تحقق اهداف آنها می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی اظهار داشت: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضرت آیت‌الله سیستانی وجود دارد و اگر چه برخی افراد چشم طمع دارند که این ارتباط را از بین ببرند، ولی به لطف خدا این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.

وی تصریح کرد: حفظ نظام اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اگر خدای ناکرده روزی نظام اسلامی آسیب ببیند، همه آسیب می‌بینند و باید دست به دست هم بدهیم از آن محافظت کنیم.

 در بخشی از این دیدار، حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان به ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و برخی از آثار و برکات فعالیت‌های تبلیغی روحانیان در سراسر کشور را مطرح کرد.

وی در ادامه برخی از مسائل و مشکلات پیش روی روحانیان در بحث تبلیغ را مطرح کرد که نماینده تام‌الاختیار حضرت آیت‌الله سیستانی در ایران،‌ برای رفع آن قول مساعدت و همکاری داد.

قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در حاشیه این دیدار از موزه امام علی (ع) _ موزه آثار اهدایی به حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی _ که به همت ایشان راه‌اندازی شده است، بازدید کرد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!