حجت الاسلام حسینی نیک:

شهید حجت الاسلام سابقی نژاد برای حفظ سلامت مردم جان خود را فدا کرد

شهید حجت الاسلام سابقی نژاد برای حفظ سلامت مردم جان خود را فدا کرد
مجتبی عظیمی
0
۲۸ تیر ۱۴۰۰
راهیار بنیاد هدایت در استان سیستان و بلوچستان گفت: شهید حجت الاسلام سابقی نژاد برای رسیدگی بهتر به امور مسجد با خانواده خود در یکی از مغازه‌های مسجد ساکن شده بود؛ پس از ماه ها تغسیل بیماران کرونایی جان خود را هم در راه سلامت مردم هدیه کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، حجت الاسلام حسین علی حسینی نیک راهیار بنیاد هدایت در استان سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت شهادت حجت الاسلام سابقی نژاد، یکی از امامان محله بنیاد هدایت، گفت: این انسان تلاشگر قریب ۵ سال از عمر خود را صرف تبلیغ در محله کارخانه نمک شهرستان زاهدان کرد و در نهایت هم جان خود را در راه دین و سلامت مردم هدیه کرد.
راهیار بنیاد هدایت در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: حجت الاسلام سابقی نژاد با حضور خود در مسجد امام جواد(ع)، این مسجد را که به صورت نیمه فعال درآمده بود زنده کرد؛ برای اینکه بهتر بتواند به امور مسجد رسیدگی کند، مغازه های مسجد را سامان داد و با خانواده اش نیز در یکی از آن ها ساکن شد؛ این کار برای خود من که از منزل ایشان بازدیدی داشتم تعجب آور بود.
وی با اشاره به شخصیت والای این روحانی جهادی خاطرنشان کرد: او بسیار متواضع و کم توقع بود؛ در منطقه ای فعالیت می کرد که همه اهل سنت بودند اما به گونه ای عمل کرد که کوچکترین حساسیتی ایجاد نشد؛ در عین حال اهل سنت هم جذب وی شدند.
حجت الاسلام حسینی نیک اظهار داشت: آقای سابقی نژاد از ابتدای شیوع کرونا در یکی از آرامستان‌ها کار تغسیل و نماز اموات کرونایی را بدون هیچ چشم داشت و درخواستی انجام داد و در نهایت در گیر و دار همین تلاش ها به بیماری کرونا مبتلا و جان خود را از دست داد؛ که  جای تأسف اینجاست که نه تنها تقدیری از وی نشد، بلکه در مدتی که در بستر بود کسی از مسئولان آرامستان به عیادت او هم نیامد.
راهیار بنیاد هدایت در استان سیستان و بلوچستان خدمات روحانیون مبلغ را یادآور شد و تصریح کرد: خدمات این شهید سلامت ستودنی است و مسئولان امر به خصوص مدیران سازمان تبلیغات اسلامی باید همه تلاش خود را برای حمایت از خانواده وی و فرزندان به جای مانده از او به کار بگیرند.
نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!