قائم مقام بنیاد هدایت عنوان کرد؛

هم‌افزایی بیشتر شبکه امامت با استفاده از ظرفیت مهرواره بانور

هم‌افزایی بیشتر شبکه امامت با استفاده از ظرفیت مهرواره بانور
مجتبی عظیمی
0
۰۶ مرداد ۱۴۰۱

حجت‌الاسلام غلامی گفت: مهرواره بانور مهرواره تخصصی بانوان است، در این مهرواره هم افزایی گسترده تری از شبکه امامت خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام رضا غلامی قائم مقام بنیاد هدایت در جلسه مجازی شبکه راهیاری بنیاد هدایت که با موضوع «مهرواره بانور» با حضور راهیاران استانی و همسرانشان برگزار شد، ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری این مهرواره عنوان کرد: این مهرواره به صورت تخصصی در عرصه بانوان طراحی شده، با توجه به اینکه مسئله خانواده در شبکه امامت و ظرفیت بنیاد هدایت با دید کلان دیده شده طبیعتاً تغییری در لایه های مدیریتی نسبت به مهرواره های دیگر ایجاد شد.
وی افزود: هم افزایی گسترده تری از شبکه امامت خواهیم داشت و همه کنشگران دیگر بانوان، از خواهران بسیجی، کانون های فرهنگی ، نهضت بانوان، شریکه الامام و… در این مهرواره شرکت خواهند کرد.
قائم مقام بنیاد هدایت مطرح‌ کرد:مدیریت مهرواره در استان ها بر عهده مدیران کل و معاونین فرهنگی خواهد بود تا بتواند هم افزایی سایر قسمت ها را نیز داشته باشد و پای کار بیاورند.
حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی ضمن اشاره به تشریح فعالیت‌های این مهرواره خاطر نشان کرد:از بخش های مهم این رویداد در استان شبکه امامت، نهضت بانوان، شریکه الامام و بانوان فعال در محلات هستند، توضیحات بخش های مختلف در قالب پوستر و بروشور و طرح نامه ارسال شده و جلسات توجیهی و تبیینی برگزار شده و درصورت نیاز مجدد برگزار خواهد شد‌.‌
وی با بیان اهمیت این مهرواره خواستار اطلاع رسانی و تبیین مهرواره بانور شد و گفت: در مرحله تبیین و نشر مهرواره هستیم و خواستار فراخوان و دعوت به پیوستن به این مهرواره با توجه به ظرفیت در هر استان از طرف مجموعه های مختلف هستیم، از کنشگران مختلف دعوت به عمل بیاید تا هم افزایی صورت بگیرد و رونق بگیرد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!