مدیر عامل بنیاد هدایت مطرح کرد؛

آشنایی با نگاه جامعه پردازی سازمان تبلیغات؛ دستاورد مهم نمایشگاه مسجد جامعه پرداز

آشنایی با نگاه جامعه پردازی سازمان تبلیغات؛ دستاورد مهم نمایشگاه مسجد جامعه پرداز
مجتبی عظیمی
0
۰۸ خرداد ۱۴۰۱

حجت الاسلام میرمحمدیان گفت: دستاورد مهم نمایشگاه مسجد جامعه پرداز این بود که خیلی‌ها با نگاه جامعه پردازی و ایده پردازی در حوزه تحول اجتماعی سازمان آشنا شدند و به زودی شاهد افتتاح آن در مسجد جمکران خواهیم بود.
به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت الاسلام میرمحمدیان مدیر عامل بنیاد هدایت در اولین نشست فصلی هم اندیشی و هم افزایی مدیران کل استان ها اظهار داشت: ماه مبارک رمضان امسال در نمایشگاه قرآن با همه مشکلات زمانی و مالی که وجود داشت موفق شدیم نمایشگاه مسجد جامعه پرداز و تمدن ساز را برگزار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با توجه فعالیت های خوبی که به همت همه دوستان و نیروهای جوان در برگزاری این نمایشگاه داشتند درصد بالایی از بازدیدکنندگان اذعان داشتند این نمایشگاه اندیشه محور در چارچوب مبانی اسلام و انقلاب، قابل توجه بود.

قائم مقام معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی افزود: در این نمایشگاه مسئولان و مبلغین آمدند و بازخوردهای خوبی را شاهد بودیم.
حجت الاسلام‌میرمحمدیان گفت: در جریان برگزاری این نمایشگاه اتفاق های مثبتی رخ داد و حرف های جدید زیادی مطرح شد.
وی تأکید کرد: دستاورد مهم این نمایشگاه این بود که خیلی ها با نگاه جامعه پردازی و ایده پردازی در حوزه تحول اجتماعی سازمان آشنا شدند.
مدیرعامل بنیاد هدایت با بیان اینکه نمایشگاه جامعه پرداز در یک ماه آینده در مسجد جمکران نیز دایر خواهد شد، گفت: از استان ها دعوت می کنیم‌ تا امامان محله و ائمه جماعات نیز حضور داشته باشند و بخشی که مربوط به این عزیزان‌ هست را به نحو احسن بازدید کنند.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!