عضو دفتر بانوان بنیاد هدایت تشریح کرد؛

بخشی از برنامه‌های واحد بانوان بنیاد هدایت برای سه ماهه نخست سال جاری

بخشی از برنامه‌های واحد بانوان بنیاد هدایت برای سه ماهه نخست سال جاری
رضا رفیعی‌مهر
0
۰۵ خرداد ۱۴۰۱

خانم زادقاسمی به بخشی از برنامه‌های واحد بانوان بنیاد هدایت برای سه ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: سومین جلسه کارگاه راهیاری ویژه راهیاران شهرستانی شبکه شریکه الامام، روز پنجشنبه پنجم خرداد ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد هدایت، مریم زاد قاسمی عضو دفتر امور بانوان بنیاد هدایت به بخشی از برنامه‌های سال ۱۴۰۱ واحد بانوان جهت راه اندازی شبکه شریکه الامام اشاره و عنوان کرد: یک برنامه اقدام سه ماهه برای راهیاران تهیه شده است که برنامه‌های آموزشی یکی از بخش‌های مهم این جدول است که در دو قالب آنلاین و آفلاین درحال برگزاری است.

وی افزود: برنامه‌های آفلاین به صورت فیلم های کوتاه جهت مشاهده در اختیار راهیاران شهرستانی شبکه شریکه الامام قرار داده می‌شود و سپس این جامعه هدف خلاصه آنچه از این فیلم‌ها دریافت کرده‌اند را در دو دقیقه جهت ارزیابی برای ما ارسال می‌کنند.

زادقاسمی همچنین در توضیح نحوه برگزاری کلاس‌های آنلاین گفت: کارگاه ارتباط مؤثر ویژه راهیاران شهرستانی شبکه شریکه الامام در سراسر کشور با ارائه بحث توسط حجت الاسلام تقدیری در ۴جلسه برگزار شد و کارگاه راهیاری نیز در حال ارائه است که جلسه اول آن در مشهد مقدس و جلسه دوم آن هفته گذشته برگزار شد و قرار است جلسه سوم این کارگاه در روز پنجشنبه پنجم خرداد ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شود.

وی اظهار داشت: برگزاری یک کارگاه راهیاری در قالب پرسش و پاسخ توسط حجت الاسلام محلاتی و برگزاری کارگاه مهارت‌های گعده‌داری از دیگر برنامه‌های آموزشی تدارک دیده شده ما برای سه ماهه نخست امسال می‌باشد که قرار است تا پایان خرداد ماه برگزار شود.

عضو دفتر امور بانوان بنیاد هدایت همچنین خاطرنشان کرد: علاوه بر این برنامه‌های آموزشی شبکه راهیاری، کلیه راهیاران شبکه شریکه الامام به اجرای یک برنامه پیشنهادی دعوت شده‌اند که مطابق آن باید تا پایان خرداد ماه حداقل ماهیانه ۱۰ تماس، ۵ دیدار حضوری و برگزاری یک گعده دسته جمعی حضوری با شبکه شریکه الامام خود داشته باشند تا این شبکه را هرچه سریع‌تر شناسایی و تا پایان خرداد ماه به ما معرفی کنند.

وی ادامه داد: بنا داریم پس از شناسایی اولیه شبکه شریکه الامام، فراخوانی جهت شرکت در مهرواره‌ای با موضوع خانواده به آن‌ها داده شود که مجریان این فراخوان، شبکه شریکه الامام هستند تا بدین وسیله دعوت به همکاری شوند و به کمک این شبکه عملیاتی را در محلات اجرا کنیم.

در دیگر رسانه‌ها ببینید:

خبرگزاری مهر

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!