فعالیت های صورت گرفته توسط امام روستا؛

تأمین لباس و تجهیزات ورزش برای کودکان و نوجوانان نیازمند

تأمین لباس و تجهیزات ورزش برای کودکان و نوجوانان نیازمند
مجتبی عظیمی
0
۱۱ مرداد ۱۴۰۱

حجت‌الاسلام ازلی امامی است که در روستا با بهره گیری از ورزش توانسته جوانان و نوجوانان بسیاری را به مسجد جذب کند.

به گزارش خبرنگار مرکز رسانه بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام علی حسین ازلی امام مستقر روستای گوزل دره بخش باغ حلی شهرستان سلطانیه  از توابع استان زنجان که یک ماهی می شود که به این روستا آمده و بیشتر فعالیت های او در شهر سلطانیه روستای خیرآباد بوده است.

او که در رشته فوتبال دارای مدرک مربیگری در سطح c آسیا است و توانسته است جوانان و نوجوانان زیادی را از این طریق به مسجد جذب کند.

حجت‌الاسلام ازلی در مدرسه فوتبال کوثر سلطانیه ۱۵۰شاگرد دارد و از این طریق ارتباط موثری با آن‌ها برقرار کرده است؛ همکاری مسئولین باشگاه با فعالت های این روحانی ورزشکار نیز ستودنی و قابل تقدیر است.

مربی گری و سرمربی گری در سوپر لیگ نوجوانان و جوانان فوتبال هم عامل دیگری برای موفقیت او در ارتباط با جوانان و نوجوانان بوده است.

این روحانی در زمینه اجتماعی هم فعالیت دارد؛ با گذراندن دوره های زکات و استفاده از تجربیات دیگر امامان توانسته در عرصه زکات نیز موفق شود.
با همت این امام از طریق زکات و کمک خیرین به خانواده بی بضاعت کمک رسانی شده و خانواده هایی که در خرید لباس و پوشاک برای فرزندانشان با مشکل روبه رو بودند را تأمین کرده اند.

حجت‌الاسلام ازلی می‌گوید: به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی استعداد نوجوانان به نهفته مانده بود که از طریق کمک خیرین توانستیم تجهیزات و لباس ورزشی آماده کنیم و این مشکلات را تا حدودی رفع کنیم.

این روحانی دغدغه مند با تشکیل کارگروه متشکل از دهیاری و شورای شهر و فعالین اقتصادی و فرهنگی و سپاه در ایام کرونا مشکلات و معضلات به وجود آمده را حل و فصل کرد.
حجت‌الاسلام ازلی که از فعالین در عرصه زکات است می‌گوید: در جمع آوری زکات مستحبی فعالیت های بسیاری داشته ام ، با توجه به اینکه اهالی این روستا دارای گندم و جو و دام هستند زکات واجب را نیز در آن احیاء خواهم کرد تا از آن طریق بتوان خدمات بهتری به روستاییان ارائه داد.

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!