مدیرعامل بنیاد هدایت:

دشمن می‌خواهد عملیات تنبیهی ما را تحریف کند؛ مبلغان خنثی کنند

دشمن می‌خواهد عملیات تنبیهی ما را تحریف کند؛ مبلغان خنثی کنند
مجتبی عظیمی
0
۲۹ فروردین ۱۴۰۳

مدیرعامل بنیاد هدایت گفت: دشمن می‌خواهد این عملیات و حمله تنبیهی ما را تحریف کند و کم اهمیت جلوه دهد و ما باید با جهاد تبیین مانع از تحریف واقعیت شویم. مبلغان باید دست به کار شوند و عملیات روانی دشمن را خنثی کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، سید ناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت در گفت‌وگویی درباره عملیات «وعده صادق» گفت: عملیات وعده صادق یک اتفاق مبارک و گامی جدید در تغییر نظم نوین جهانی بود. سال‌ها سیاست ما در برابر رژیم صهیونیستی اسرائیل این بود که مواجهه مستقیم نداشته باشیم چون آنها دقیقاً همین را می‌خواستند. در طول این سالیان اسرائیل وقتی دید نمی‌تواند پای ایران را به جنگ مستقیم باز کند راهبرد هزار خنجر را برای تضعیف انقلاب اسلامی پیش گرفت. ما نیز متعاقباً با تقویت محور مقاومت و وارد کردن ضرباتی محدود این جنگ نیابتی را تجربه کردیم.
وی افزود: اما در عملیات وعده صادق شاهد جنگ مستقیم با رژیم صهیونیستی بودیم. اتفاقی که همسالان ما از دوران نوجوانی و جوانی آرزوی آن را داشتیم. امروز در آستانه محقق شدن وعده‌ اقامه نماز در قدس که رهبری نوید آن را پیش‌تر دادند، هستیم. ماجرای آزادی فلسطین فقط جنگ بین ایران و اسرائیل نیست بلکه جنگ بین حق و باطل و مستضعفان و مستکبران است. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند فلسطین، کلید رمزآلود فرج است.
میرمحمدیان بیان کرد: بعد از این عملیات ما وارد مرحله جدیدی از یک جدال تمدنی شدیم. بعد از جنگ ۳۳ روزه، جنگ ۲۲ روزه، عملیات طوفان الاقصی امروز عملیات وعده صادق فتح بابی جدید برای آزادسازی قدس شریف است. وظیفه ما پس از عملیات وعده صادق تبیین راهبردی این عملیات برای مردم است. دشمن می‌خواهد این عملیات و حمله تنبیهی ما را تحریف کند و کم اهمیت جلوه دهد و ما باید با جهاد تبیین مانع از تحریف واقعیت شویم. مبلغان باید دست به کار شوند و عملیات روانی دشمن را خنثی کنند.

در دیگر رسانه ها ببینید:
خبرگزاری فارس

نظر خود را ثبت کنید

لینک کپی شد!